Skip to main content

Õppetöö

Siit leiad pikema ülevaate matemaatika ja statistika instituudi õppekavade ülesehitusest. Avalikud õppematerjalid on saadaval keskkonnas courses.ms.ut.ee, mida pidevalt uuendatakse. Vasakul olevast veerust leiad ka kõikvõimalikku muud informatsiooni, mida võib ühel matemaatika ja statistika instituudi tudengil vaja minna.

Tudengivõistlused

Matemaatika ja statistika instituudis toimub tihti tudengitele mõeldud matemaatikateemalisi võistlusi ning koostöös teaduskooliga korraldatakse väljasõite ka suurematele konkurssidele. Meie tudengid on tublisid tulemusi teinud nii IMC-l (International Mathematics Competition) kui ka näiteks Peterburi võistlusel North Countries Universities Mathematical Competition. Täpsemalt saab sellist laadi matemaatikavõistluste kohta lugeda siit.

2021. aastal toimus esmakordselt ka Delta keskuse ülene võistlus Delta X 2021, kus võtsid omavahel mõõtu nii tudengid kui ka gümnasistid. Matemaatikavõistluste kohta saab lähemalt lugeda siin.

MSI seminarid

Viime läbi matemaatika- ja statistikateemalisi seminare, kuhu on oodatud kõik huvilised. Täpsem info on leitav siit.

MSI üliõpilaskogu

Matemaatika ja statistika instituudi üliõpilasesindajad seisavad aktiivselt kõigi meie instituudi tudengite huvide ja õiguste eest ning on esindatud ka MSI nõukogus. Tutvu enda esindajatega nii valdkonna kui ka instituudi tasandil ja liitu ka ühise Facebooki grupiga.

MITS

Tartu Ülikooli matemaatika-, matemaatilise statistika ja informaatikatudengeid ühendav MAT-INF tudengiselts ehk MITS tegeleb aktiivselt oma instituutide tudengite elu elavdamisega. 2018. aastal taaselustatud selts korraldab mitmeid ühisüritusi ning koordineerib ka esmakursuslaste ja vanemate kursuste tudengite vahelist mentorprogrammi.

#studies
Lähiõpe jätkub.

Face-to-face teaching continues in the spring semester

Share
19.01.2022
#studies

PhD Attestation 2021/22

  • February 3, 2022, beginning at 14.15 in MS Teams. Deadline for submitting required documents is 23.01.2022 at the
Share
14.12.2021
Share
14.12.2021