2010- | Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituut

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

2010-

2013

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Galina Bogdanova
2. Märten Heinsalu
3. Jekaterina Izotova
4. Kaile Kasepuu
5. Rain Kask
6. Annika Koovit
7. Teele Laas
8. Merili Liivoja
9. Karin Lillo
10. Kätlin Loit
11. Indrek Loolaid
12. Priit Lätt
13. Inger-Helen Maadik
14. Kaia Malberg
15. Liina Muru
16. Riina Org
17. Kärt Päll
18. Kristiina Rahkema
19. Gerda Rakaselg
20. Ksenia Rozhinskaya - cum laude
21. Ave Räni
22. Mai Simson

informaatika:
1. Pätris Halapuu
2. Juhan Hion
3. Jaanus Jaggo
4. Valdur Kadakas
5. Kairi Kangro - cum laude
6. Kristjan Kelt
7. Kaspar Kohler
8. Mari-Liis Kruup - cum laude
9. Mati Kärner
10. Karl-Oskar Masing
11. Rain Ojavee
12. Raido Raagmaa
13. Kristjan Robam
14. Annemari Sarri
15. Ville Sokk
16. Sander Stroom
17. Kristi Zirk
18. Karl Tarbe
19. Dmitri Timašjov
20. Pavel Tomozov
21. Allan Trukits

matemaatiline statistika:
1. Gertis Aru
2. Paavo Binsol
3. Cliona Georgia Dalberg
4. Ingi Einaste
5. Astrid Haas
6. Kristi Helekivi - cum laude
7. Reigo Hendrikson
8. Getter Kallasmaa
9. Kristjan Kokorev
10. Tõnis Korts
11. Maarja Lepamets
12. Maarja Maarjakõiv
13. Kaspar Märtens - cum laude
14. Rauno Näksi
15. Liis Ojokas
16. Fanny-Dhelia Pajuste
17. Helis Puksand
18. Tanel Pärnamaa - cum laude
19. Joosep Raudsik
20. Nora Roosileht
21. Madli Rööp
22. Angela Sahk
23. Erik Salm
24. Joonas Sova
25. Liis Starkopf
26. Jaak Sõnajalg
27. Edwart Ždanovitš
28. Tõnis Tasa
29. Ragnar Vent

infotehnoloogia:
1. Mihkel Alavere
2. Anti Alman
3. Gustav Amer
4. Märt Bakhoff - cum laude
5. Julia Gritsuk
6. Mats Johanson
7. Joosep Kibal
8. Andres Kiik
9. Kaarel Kohler
10. Nikolai Konovalov
11. Taavi Kotka
12. Lauris Kruusamäe
13. Taivo Käsper
14. Kaspar Lippmaa
15. Andres Nirk
16. Tõnis Pool - cum laude
17. Margus Porkveli
18. Heiki Pärn
19. Pille Pärn
20. Uku Raudvere
21. Kristjan Reinloo - cum laude
22. Kristiina Ritso
23. Roland Roose
24. Veiko Samma
25. Sander Sepp
26. Marko Tiidla
27. Priit Tiidla
28. Elinor Toodo
29. Andres Traks
30. Allar Vallaots
31. Mart Vellak
32. Robert Väljur

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Rauni Lillemets
2. Raido Paas - cum laude
3. Ülo Reimaa

informaatika:
1. Hendri - cum laude
2. Egon Elbre
3. Katrin Jets
4. Peeter Jürviste
5. Ilja Kuzovkin
6. Alisa Pankova - cum laude
7. Karl Potisepp
8. Pille Pullonen - cum laude
9. Kerli Rungi
10. Martin Vels

matemaatiline statistika:
1. Tatjana Iljašenko
2. Silva Kasela - cum laude
3. Riho Klement
4. Kristi Läll
5. Marja-Liisa Roos
6. Rauno Viin

infotehnoloogia:
1. Olga Agen
2. Liisi Haav
3. Priit Kallas
4. Jevgeni Martjušev
5. Hans Mäesalu
6. Ats Uiboupin

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Frazier Henry Carsten
2. Givi Kupatadze
3. Babalwa Mehlomakulu
4. Vassili Mušnikov
5. Kädi Mägi
6. Anni Niidumaa
7. Liivika Tee
8. Agris Vaselāns - cum laude

tarkvaratehnika:
1. Olga Altuhhova
2. Mehrdad Bagheri Majdabadi - cum laude
3. Olgun Cakabey
4. Dmytro Fishman
5. Volodymyr Floreskul - cum laude
6. Zahra Jafari
7. Marti Kaljuve
8. Halil Ibrahim Karaca
9. Nataliia Semenenko
10. Inam Ullah Soomro
11. Kaarel Tark

matemaatikaõpetaja:
1. Kairi Karlson
2. Signe Reidla

informaatikaõpetaja:
1. Kaarel Joala

2012

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Aet Einberg
2. Merili Kivi
3. Liis Kolberg
4. Ivo Kubjas
5. Anna Kudimova
6. Julia Martsinkevitš
7. Heiki Niglas - cum laude
8. Kristi Orgmets
9. Silja Paju
10. Britt Pellä
11. Indrek Purga
12. Kaarel Raik
13. Helerin Raikerus
14. Heli Seli
15. Jüri Valdmann
16. Tauri Viil

informaatika:
1. Olga Altuhhova
2. Siim Annuk
3. Erich Erstu
4. Filipp Ivanov - cum laude
5. Janno Jõgeva
6. Viktor Karabut
7. Helen Kask
8. Indrek Klanberg
9. Ilja Kromonov
10. Kaarel Kruus
11. Lauri Laur
12. Margus Luik
13. Tõnis Nurk
14. Mikk Pavelson
15. Tiit Pikma
16. Madis Pink
17. Imre Purret
18. Madis Raud
19. Rommi Saar
20. Kaspar Sarapuu
21. Oliver Soop
22. Taivo Teder
23. Tanel Teinemaa
24. Raimond-Hendrik Tunnel
25. Tiina Turban
26. Kristjan Vedel
27. Ats Vendik

matemaatiline statistika:
1. Annett Avaste
2. Liis Jürisoo
3. Karin Kulpson
4. Kaido Lepik - cum laude
5. Maiken Mätik
6. Geete Paulus
7. Kai Remm
8. Teet Smidt
9. Janika Smirnov - cum laude
10. Anu Tensing
11. Diana Tšižikova
12. Taavi Unt - cum laude

infotehnoloogia:
1. Marten Hennoch
2. Tõnu Jaarma
3. Liis Jaks
4. Siim Jalakas
5. Priit Kaup
6. Gerrit Kraav
7. Roland Kriibi
8. Kaupo Kuresson
9. Kalmer Kurg
10. Kadri-Liis Kusmin
11. Viljar Kärgenberg
12. Tanel Lips
13. Uku Loskit
14. Lauri Lutter
15. Martti Marran
16. Siim-Toomas Marran
17. Katrina Mäeorg
18. Steve Mägi
19. Taniel Põld
20. Meeli Pällin
21. Joosep Rõõmusaare
22. Timmu Ründal
23. Rauno Siimann
24. Allar Säks
25. Getter Zirk
26. Anne-Liis Tamm
27. Taavi Tetlov
28. Henri Trees
29. Tanel Tähepõld
30. Triin Uudam
31. Gajali Veeroja
32. Mihkel Vunk

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Märten Karm - cum laude
2. Toomas Krips
3. Johann Langemets - cum laude
4. Silja Treialt
5. Mikk Vikerpuur

informaatika:
1. Sven Aller - cum laude
2. Prastudy Mungkas Fauzi
3. Kristjan Krips
4. Henri Lakk
5. Neeme Loorits
6. Aleksei Loos
7. Dmitri Melnikov
8. Markko Merzin
9. Timo Petmanson
10. Oleg Petšjonkin
11. Jaak Randmets
12. Reimo Rebane
13. Roman Tekhov
14. Katrin Toe

matemaatiline statistika:
1. Erik Hirmo
2. Mari Liiva
3. Reet Paakspuu
4. Liisa Seppel
5. Snežana Ševtsova
6. Märt Toots - cum laude
7. Marju Valge - cum laude
8. Triin Võrno

infotehnoloogia:
1. José Eduardo Afonso Silvestre Fernandes dos Santos
2. Joel Edenberg
3. Kaarel Hanson
4. Evari Koppel
5. Alar Kvell
6. Hannes Lehemets
7. Mihkel Murov
8. Raivo Oks
9. Eveli Pung
10. Priit Rand
11. Jaak Sarv
12. Martti Vasar
13. Mairit Vikat

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Erki Alas
2. Rainer Kikas - cum laude
3. Maila Majak
4. Andrei Orlov
5. Jekaterina Plotnikova
6. Nikoloz Razmadze - cum laude
7. Krista Sarv
8. Anna Tekhov
9. Käthi Välman

tarkvaratehnika:
1. Samet Erap
2. Shazia Javed - cum laude
3. Gert Kanter
4. Naiad Hossain Khan
5. Kaisa Paavo
6. Carlos David Paniagua Gomez - cum laude
7. Mirjam Rauba
8. Riivo Roose
9. Radomir Šebek - cum laude
10. Yenal Turan
11. Christopher Thomas Willmore - cum laude

matemaatikaõpetaja:
1. Märten Karm - cum laude
2. Liisi Reemets
3. Leila Lille
4. Malle Mägi
5. Kätlin Neimann
6. Maria Savina
7. Riina Taidre
8. Liisa Vals
9. Kadri Veider

2011

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Kadri Allese
2. Tatjana Iljašenko
3. Milena Jaamaste
4. Teet Kannike
5. Karina Kesvatera
6. Karina Kisselite
7. Silvia Kuusk
8. Tuuli Käiro
9. Anna Marita Laanemaa
10. Kerdi Mihhailova
11. Leesi Peedumäe
12. Olga Polikarpova
13. Heidi Raidma
14. Ülo Reimaa
15. Kristjan Sirge
16. Liivika Tee
17. Triinu Tolk

informaatika:
1. Siim Halapuu
2. Karl-Martin Ilves
3. Mihkel Jõhvik
4. Raigo Kodasmaa
5. Ilja Kuzovkin
6. Tiit Käbin
7. Dmitri Nikulin
8. Laure Oras
9. Sander Ott
10. Alisa Pankova - cum laude
11. Simo Peterson
12. Einar Pihlap
13. Artjom Popov
14. Pille Pullonen - cum laude
15. Risto Saar
16. Mart Sein
17. Risto Soonvald
18. Gleb Štšenov
19. Edgar Tamm
20. Kaarel Tark
21. Ülari Teder
22. Anti Torp
23. Mati Vait
24. Siim Viiklaid

matemaatiline statistika:
1. Anneliis Arm
2. Maarja Bussov
3. Silva Kasela - cum laude
4. Riho Klement - cum laude
5. Joosep Lassmann
6. Kadri Laur
7. Artur Lenbaum
8. Kristi Läll
9. Marja-Liisa Roos
10. Krisli Säinas
11. Rauno Viin

infotehnoloogia:
1. Indrek Ankur
2. Tambet Artma
3. Kaarel Jõgeva
4. Arvi Kiik
5. Karl Kilgi
6. Rauno Kiss
7. Jevgeni Koltšin
8. Reigo Liiv
9. Siim Loog
10. Oliver Meus
11. Priit Märtin
12. Meelis Nopri
13. Madis Nõmme
14. Taavi Pauskar
15. Madis Pärna
16. Kaarel Rasva
17. Risko Ruus
18. Margus Sellin
19. Anastassia Soikonen
20. Sten Suitsev
21. Martin Suvorov
22. Anton Staškevitš
23. Lavrenti Tšudakov
24. Jordan Valdma
25. Martin Vels
26. Signe Väikene

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Laur Tooming - cum laude
2. Reena Undla

informaatika:
1. Mohammad Jabed Morshed Chowdhury
2. Oskar Gross
3. Lauri Eskor
4. Riivo Kikas - cum laude
5. Raivo Laanemets
6. Syed Muhammad Sajjad Rizvi
7. Ivo Seeba
8. Sanja Šcepanovic
9. Oleg Šelajev
10. Anastassia Semjonova
11. Allar Tammik

matemaatiline statistika:
1. Jelena Ivanova
2. Tauno Metsalu – cum laude
3. Karmen Männik
4. Ivar Sala

infotehnoloogia:
1. Madis Abel
2. Anna Aljanaki
3. Dmitri Borissenko
4. Rudolf Elbrecht
5. Karli Kirsimäe
6. Elen Kivi
7. Jürmo Mehine
8. Polina Morozova
9. Raul Mäesalu
10. Lii Nuut
11. Sigrid Pedoson
12. Jaagup Saare
13. Vladimir Škarupelov
14. Riivo Talviste - cum laude
15. Karol Toompalu

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Kris Allik
2. Vladislav Belous - cum laude
3. Baiba Dulevska
4. Anu Mitt - cum laude
5. Anni Nurk
6. Raili Paat
7. Alina Surkova
8. Dean Teneng
9. Liina Väits

tarkvaratehnika:
1. Abel Armas Cervantes
2. Yuliya Brynzak
3. David Michael Chambers
4. Huber Raul Flores Macario
5. Mariana Kukhtyn
6. Svitlana Vakulenko
7. Svetlana Vorotnikova

matemaatikaõpetaja:
1. Eleri Eier
2. Carita Hommik - cum laude
3. Kaido Kariste
4. Kristi Kurg
5. Marje Käärik
6. Katriin Orason
7. Mirjam Paales
8. Tauno Palts
9. Klaarika Prii
10. Mikk Põdra - cum laude
11. Katrin Rõigas
12. Tatjana Tambovtseva
13. Annika Teska - cum laude
14. Mariliis Tulit
15. Marge Tuul

informaatikaõpetaja
1. Kristi Kurg
2. Maksim Mitrofanov
3. Tatjana Mitrofanova
4. Mirjam Paales
5. Tauno Palts
6. Klaarika Prii
7. Katrin Rõigas
8. Annika Teska - cum laude
9. Marge Tuul

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
matemaatika:
1. Kati Metsalu-Smotrova
2. Raili Vilt

informaatika:
1. Dmitri Afanasjev
2. Jaak Pruulmann-Vengerfeldt
3. Ahto Truu

matemaatiline statistika:
1. Pille Kool

 

2010

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Oksana Dõrlova
2. Riina Kamenik
3. Kairi Karlson
4. Toomas Krips
5. Merilin Kuus
6. Liisi Küüts
7. Rauni Lillemets
8. Karin Lusikas
9. Heidi Carolina Martinsaari
10. Margit Ojaots
11. Reet Paakspuu
12. Raido Paas
13. Kadri Rumm
14. Silja Treialt

informaatika:
1. Anton Adamenkov
2. Olga Agen
3. Kaur Alasoo
4. Sven Aller
5. Egon Elbre
6. Peeter Jürviste
7. Madis Kapsi
8. Kristjan Krips
9. Aivo Kängsepp
10. Martin Loginov
11. Mihkel Murov
12. Vassili Mušnikov
13. Hans Mäesalu
14. Priit Paal
15. Timo Petmanson
16. Siiri Raudsepp
17. Andrei Smirnov
18. Sergei Sokolov
19. Natalja Timofejeva
20. Juta Vaks
21. Mairit Vikat
22. Ivar Virusiim

matemaatiline statistika:
1. Lilia Borodkina
2. Rainer Kikas
3. Mari Liiva
4. Silja Ostrov
5. Jekaterina Plotnikova
6. Krista Sarv
7. Marju Valge
8. Triin Võrno

infotehnoloogia:
1. Joel Edenberg
2. Riivo Ehrlich
3. Priit Kallas
4. Kait Kasak
5. Alari Lukk
6. Madis Kure
7. Martin Mark
8. Jevgeni Martjushev
9. Maido Mäoma
10. Kaisa Paavo
11. Martin Rakver
12. Mirjam Rauba
13. Reimo Rebane
14. Irma Sauga
15. Artur Soo
16. Joosep Soop
17. Evgeniya Trofimova
18. Svetlana Tsõgankova
19. Martti Vasar

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Maiu Muru
2. Ave Tintson
3. Jaan Vajakas – cum laude

informaatika:
1. Abu Shohel Ahmed
2. Roman Jagomägis
3. Murad Kamalov
4. Toomas Laasik
5. Vilen Looga
6. Rein Raudjärv
7. Jaak Ristioja
8. Toomas Römer
9. Maria Sarapu
10. Nikita Šipilov
11. Aleksandr Tkatšenko
12. Lauri Tulmin
13. Abu Hamed Mohammad Misbah Uddin

matemaatiline statistika:
1. Anna Leontjeva
2. Kaur Lumiste
3. Jelena Melnikova
4. Kristin Männik
5. Reele Viirmaa

infotehnoloogia:
1. Karl Blum
2. Dmitri Danilov
3. Pelle Jakovits
4. Harri Kirik - cum laude
5. Oleg Knut
6. Artjom Lind
7. Jaana Metsamaa
8. Siim Orasmaa - cum laude
9. Marek Zäuram
10. Marbel Tamm
11. Rainer Villido

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Maile Adamson
2. Heidi Kadarik
3. Yvyan Merzin
4. Ander Olvik

matemaatikaõpetaja:
1. Julia Artjušihina
2. Ulvi Kaasik + informaatikaõpetaja
3. Annika Kinnas + informaatikaõpetaja
4. Reelika Leopard + informaatikaõpetaja
5. Silja Ljaškov
6. Eve Reinik + informaatikaõpetaja – cum laude
7. Merle Sukk
8. Maris Toomik + informaatikaõpetaja
9. Eda Tuvikene - cum laude

informaatikaõpetaja
1. Taavi Duvin
2. Gunnar Nellis

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
matemaatika:
1. Julia Prost

informaatika:
1. Kaur Kasak
2. Erkki Kukk
3. Rivo Roo
4. Hando Tint
5. Vahur Vaiksaar

KUTSEMAGISTER
finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Natalja Morozova
2. Eve Mõts
3. Kerli Pille

rakendusstatistika:
1. Merike Hindrikson