Author:
Matemaatika ja statistika instituut

Magistriõppe infotund "Matemaatika- ja informaatikaõpetaja"

Magistriõppe infotund "Matemaatika- ja informaatikaõpetaja" toimub 18. aprillil kell 16-17 Delta õppehoone ruumis 1008 ning veebis, Zoomi keskkonnas. Osalemiseks palun registreeru siin. Kõigile registreerujatele saadame enne üritust meilile Zoomi lingi. Oled oodatud!

Õpetaja vormib õpilasest inimese, keda ootab ja vajab ühiskond. Õppekava "Matemaatika- ja informaatikaõpetaja" annab sulle teadmised vajalikest tööriistadest, meetoditest ja tehnikatest, et saaksid kasutada kogu oma potentsiaali õpilaste arendamisel. Sessioonõpe lubab mugavalt töö kõrvalt õppida. Siit leiad õppekava kohta lisainfot.

Magistriõppekava tutvustustavad Piret Luik, informaatika didaktika kaasprofessor; Tiina Kraav, matemaatikahariduse lektor; Evely Kirsiaed, õppekava programmijuht.

#sisseastumine
Hulktahukad riiulilt

Tule õppima matemaatikat ja statistikat

#õppimine #sisseastumine
Õpetajakoolitust alustavate üliõpilaste erialastipendium tõuseb 400 euroni.

Uuel õppeaastal õpetajakoolitust alustavate üliõpilaste erialastipendium tõuseb 400 euroni

#täiendusõpe
Hulktahukad riiulilt