Foto:
Erakogu

Tartu Ülikoolis algab matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus

17. novembril algab Tartu Ülikoolis taas matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus, mis aitab abiturientidel kinnistada oma matemaatikateadmisi. 

Kursus annab laia matemaatika riigieksamiks valmistujatele hea võimaluse täiendada ülesannete lahendamise oskusi ning saada eksami kohta süstematiseeritud teadmisi ja praktilisi nõuandeid. Kursus toimub veebis. 

Veebipõhine õppimine on mugav ja nii saavad osaleda gümnasistid üle kogu Eesti. Ülesanded ja nende lahendused avanevad osalejatele kursuse käigus ning jäävad veebis kättesaadavaks kursuse lõpuni,“ ütles Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituudi matemaatikahariduse lektor Kerli Orav-Puurand. 

Kogu kursuse maht on 80 akadeemilist tundi, sh 70 tundi auditoorset ja 10 tundi iseseisvat tööd. Õpilaste toetamiseks toimuvad iga nädal neljapäeva õhtuti konsultatsioonitunnid, kus vastatakse küsimustele ja selgitatakse ülesannete lahendusi,“ lisas Orav-Puurand. 

Kursus kestab 17. novembrist 11. maini ja selle hind on 245 eurot. Kursuse korraldab Tartu Ülikooli matemaatikahariduse keskus. 

Lisateavet saab lugeda Tartu Ülikooli õppeinfosüsteemist ning registreeruda on võimalik samuti õppeinfosüsteemis.  

 

#täiendusõpe
Inge Joonas

Mikrokraadiprogramm viib mugavustsoonist välja

#kooliõpilasele
Image

Läbi kõrgema matemaatika kursus enne ülikooli sisseastumist

#täiendusõpe
Coursera logo

Tartu Ülikooli üliõpilased ja töötajad saavad osaleda populaarse õppeplatvormi Coursera kursustel