Õppeülesande täitjad sügissemestril 2022

Õppeassistentide baasruum on Narva mnt 18-4058, kui pole näidatud teisiti.

MTMM.00.038 Algebra I Jaan Kristjan Kaasik jaan.kristjan.kaasik@ut.ee
MTMM.00.040 Algebra II Kristo Väljako kristo.valjako@ut.ee, r 4090
MTMM.00.327 Analüütiline geomeetria Priit Lätt priit.latt@ut.ee
MTMS.01.069 Andmeanalüüs I Annika Talvet annika.talvet@ut.ee
MTMS.01.069 Andmeanalüüs I Hanna Sõnajalg hanna.sonajalg@ut.ee
LTMS.00.038 Biomeetria bioloogidele Tanel Kaart tanel.kaart@emu.ee
MTMM.00.007 Eesti keele suuline ja kirjalik väljendusõpetus Andra Rumm andra.rumm@ut.ee
MTMS.01.093 Eesti õigekeelsus ja väljendusõpetus Andra Rumm andra.rumm@ut.ee
MTMM.00.331 Galois' teooria Alexander Stolin astolin@chalmers.sealexander.stolin@ut.ee
LTMS.00.003 Kõrgem matemaatika Aljona Kritševskaja aljona.kritsevskaja@ut.ee
LTMS.00.003 Kõrgem matemaatika Erki Külaots erki.kulaots@ut.ee
LTMS.00.003 Kõrgem matemaatika Hendrik Vija hendrik.vija@ut.ee
LTMS.00.003 Kõrgem matemaatika Karolin Rips karolin.rips@ut.ee
LTMS.00.003 Kõrgem matemaatika Leene Lotta Lüdimois leene.lotta.ludimois@ut.ee
LTMS.00.002 Kõrgem matemaatika Stefano Ciaci stefano.ciaci@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Andres Truu andres.truu@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Anete Miller anete.miller@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Brett Johannes Hankewitz brett.johannes.hankewitz@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Deivid Saad deivid.saad@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Erik-Jürgen Määrits erik-jurgen.maarits@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Henri Tamm henri.tamm@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Karl Oskar Kuuse karl.oskar.kuuse@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Karl-Joan Alesma karl-joan.alesma@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Kerttu Inger Kail kerttu.inger.kail@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Kristel Saul kristel.saul@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Kristjan Kallikivi kristjan.kallikivi@ut.ee
MTMM.00.340 Kõrgem matemaatika I Pirje Õunpuu pirje.ounpuu@ut.ee
LTMS.00.059 Kõrgem matemaatika I (epsilon-delta) Ekke-Markus Muttika ekke-markus.muttika@ut.ee
LTMS.00.059 Kõrgem matemaatika I (epsilon-delta) Peeter Oja peeter.oja@ut.ee, r 4074
LTMS.00.059 Kõrgem matemaatika I (epsilon-delta) Richard Friedrichs richard.friedrichs@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Agnes Lepikult agnes.lepikult@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Hans Kristjan Veri hans.kristjan.veri@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Heleen Saarse heleen.saarse@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Jaan Erik Pihel jaan.erik.pihel@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Johann Philipp Alexander Ernits johann.philipp.alexander.ernits@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Kadi Siigur kadi.siigur@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Karl-Ingmar Adamson karl-ingmar.adamson@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Kati Iher kati.iher@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Marilyn Kutti marilyn.kutti@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Mathias Plans mathias.plans@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Nikolai Sovetnikov nikolai.sovetnikov@ut.ee
MTMM.00.342 Matemaatiline maailmapilt Randal Annus randal.annus@ut.ee
MTMS.01.099 Matemaatiline statistika Nicholas Lupul nicholas.lupul@ut.ee
LTMS.00.056 Matemaatiline statistika (1. osa) Anastassia Kolde anastassia.kolde@ut.ee, r 4067
LTMS.00.057 Matemaatiline statistika (2. osa) Nicholas Lupul nicholas.lupul@ut.ee
MTMS.01.033 Monte-Carlo meetodid Kristin Avans  
MTMS.02.007 Populatsioonigeneetika matemaatilised alused Tanel Kaart tanel.kaart@emu.ee 
LTMS.00.016 Rakendustarkvara: R Annabel Kaasik annabel.kaasik.1@ut.ee
LTMS.00.016 Rakendustarkvara: R Kadi-Liis Kivi kadi-liis.kivi@ut.ee
LTMS.00.016 Rakendustarkvara: R Raul Niit raul.niit@ut.ee
MTMS.02.038 Simulatsioonimeetodid finantsmatemaatikas Maryna Tverdostup maryna.tverdostup@ut.ee
MTMS.01.049 Tõenäosuse ja statistika algkursus Eliise Saskia Ševtšenko eliise.saskia.sevtsenko@ut.ee
MTMS.01.049 Tõenäosuse ja statistika algkursus Hanna Sõnajalg hanna.sonajalg@ut.ee
MTMS.01.049 Tõenäosuse ja statistika algkursus Loreen Rahumeel loreen.rahumeel@ut.ee
MTMS.01.049 Tõenäosuse ja statistika algkursus Saskia Kuusk saskia.kuusk@ut.ee
MTMS.01.049 Tõenäosuse ja statistika algkursus Sten Raak sten.raak@ut.ee
MTMS.02.004 Tõenäosusteooria II Alvin Lepik alvin.lepik@ut.ee, r 4090
MTMS.02.059 Tõenäosusteooria ja matemaatiline statistika Stein-Marten Pool stein-marten.pool@ut.ee

 

#instituudist
Image

Selgusid MSI 2022/23 õppeaasta üliõpilasesindajad

12.05.2022
#instituudist
Toeta üliõpilaste haridust

Toeta üliõpilaste haridust

29.04.2022
#instituudist
21.01.2022