Skip to main content

Õppeülesande täitjad kevadsemestril 2022

Õppeassistentide baasruum on Narva mnt 18-4058, kui pole näidatud teisiti.

MTMS.01.007

Andmeanalüüs II

Reijo Sepp

reijo.sepp@ut.ee

LTMS.00.019

Diskreetne matemaatika I

Marcus Lõo

marcus.loo@ut.ee

LTMS.00.046

Elementaaralgebra

Heleen Saarse

heleen.saarse@ut.ee

MTMM.00.342

Matemaatiline maailmapilt

Kadi Siigur

kadi.siigur@ut.ee

LTMS.00.030

Seminar üliõpilaste matemaatika olümpiaadidest

Hendrik Vija

hendrik.vija@ut.ee

MTMM.00.022

Splainid

Peeter Oja, emeriitdotsent

peeter.oja@ut.ee, r 4074

LTMS.00.033

Statistiline analüüs

Anastassia Kolde

anastassia.kolde@ut.ee

LTMS.00.033

Statistiline analüüs

Nele Taba

nele.taba@ut.ee

LTMS.00.025

Statistiline andmeteadus  

Anastassia Kolde

anastassia.kolde@ut.ee, r 4067

LTMS.00.025

Statistiline andmeteadus 

Nele Taba

nele.taba@ut.ee

MTMS.01.100

Statistiline andmeteadus ja visualiseerimine

Kaari Kuus

kaari.kuus@ut.ee

MTMS.01.100

Statistiline andmeteadus ja visualiseerimine

Raul Niit

raul.niit@ut.ee

MTMS.02.059

Tõenäosusteooria ja matemaatiline statistika

Erik Mandel

erik.mandel@ut.ee

MTMS.02.059

Tõenäosusteooria ja matemaatiline statistika

Hanna Sõnajalg

hanna.sonajalg@ut.ee

MTMS.02.059

Tõenäosusteooria ja matemaatiline statistika

Henri Tamm

henri.tamm@ut.ee

MTMS.02.059

Tõenäosusteooria ja matemaatiline statistika

Mikk Tomson

mikk.tomson@ut.ee

MTMS.02.059

Tõenäosusteooria ja matemaatiline statistika

Saskia Kuusk

saskia.kuusk@ut.ee

MTMS.02.059

Tõenäosusteooria ja matemaatiline statistika

Stein-Marten Pool

stein-marten.pool@ut.ee

MTMS.02.059

Tõenäosusteooria ja matemaatiline statistika

Sten Raak

sten.raak@ut.ee

MTMS.01.003

Valikuuringute teooria I

Kaja Sõstra, PhD

kaja.sostra@stat.ee

MTMS.01.003

Valikuuringute teooria I

Kristi Lehto

kristi.lehto@stat.ee

 

#instituudist
Image

Selgusid MSI 2022/23 õppeaasta üliõpilasesindajad

Jaga
12.05.2022
#instituudist
Toeta üliõpilaste haridust

Toeta üliõpilaste haridust

Jaga
29.04.2022
#instituudist

Töötajad

Matemaatika ja statistika instituut

Narva mnt 18
51009 Tartu linn,
Tartu linn, Tartumaa
EST

Telefon:   +372 737 5863

Jaga
21.01.2022