Skip to main content

Õppeülesande täitjad sügissemestril 2021

Õppeassistentide baasruum on Narva mnt 18-4058, kui pole näidatud teisiti

Mohammad Jamsher Ali doktorant jamsher.ali@ut.ee, r 4067
Rasmus Born bakalaureuseõppe üliõpilane rasmus.born@ut.ee
Stefano Ciaci doktorant stefano.ciaci@ut.ee, r 4088
Mark Gimbutas MSc (matemaatiline statistika) markgimbutas@gmail.com, r 4071
Brett Johannes Hankewitz bakalaureuseõppe üliõpilane brett.johannes.hankewitz@ut.ee
Annika Jaakson bakalaureuseõppe üliõpilane annika.jaakson@ut.ee
Saara Liis Jõerand magistrant saara.liis.joerand@ut.ee
Tanel Kaart PhD (matemaatika) tanel.kaart@emu.ee
Junming Ke doktorant junming.ke@ut.ee, r 4068
Aljona Kritševskaja magistrant aljona.kritsevskaja@ut.ee
Kaari Kuus magistrant kaari.kuus@ut.ee
Saskia Kuusk bakalaureuseõppe üliõpilane saskia.kuusk@ut.ee
Erki Külaots bakalaureuseõppe üliõpilane erki.kulaots@ut.ee
Nikita Leo magistrant nikita.leo@ut.ee
Alvin Lepik doktorant alvin.lepik@ut.ee, r 4090
Marcus Lõo magistrant marcus.loo@ut.ee
Erik Mandel bakalaureuseõppe üliõpilane erik.mandel@ut.ee
Anete Miller bakalaureuseõppe üliõpilane anete.miller@ut.ee
Shahid Mubasshar doktorant shahid.mubasshar@ut.ee, r 4068
Joosep Näks bakalaureuseõppe üliõpilane joosep.naks@ut.ee
Erko Olumets bakalaureuseõppe üliõpilane erko.olumets@ut.ee
Mikael Raihhelgauz magistrant mikael.raihhelgauz@ut.ee
Raido Rehepapp bakalaureuseõppe üliõpilane raido.rehepapp@ut.ee
Kristel Saul bakalaureuseõppe üliõpilane kristel.saul@ut.ee
Reijo Sepp bakalaureuseõppe üliõpilane reijo.sepp@ut.ee
Kadi Siigur bakalaureuseõppe üliõpilane kadi.siigur@ut.ee
Kirill Smirnov MSc (kindlustus- ja finantsmatemaatika) kirillsm@ut.ee
Robert Suigusaar bakalaureuseõppe üliõpilane robert.suigusaar@ut.ee
Hanna Sõnajalg bakalaureuseõppe üliõpilane hanna.sonajalg@ut.ee
Nele Taba doktorant nele.taba@ut.ee
Annika Talvet bakalaureuseõppe üliõpilane annika.talvet@ut.ee
Henri Tamm bakalaureuseõppe üliõpilane henri.tamm@ut.ee
Maryna Tverdostup PhD (majandusteadus) maryna.tverdostup@ut.ee
Kristo Väljako doktorant kristo.valjako@ut.ee, r 4090

 

#instituudist

Töötajad

Matemaatika ja statistika instituut

Narva mnt 18
51009 Tartu linn,
Tartu linn, Tartumaa
EST

Telefon:   +372 737 5863

Jaga
21.01.2022
#instituudist

Vilistlased

2021

Bakalaureuseõpe

Matemaatika

1. Iher, Kati
2. Karu, Laura
3. Kritševskaja, Aljona
4. Kuus, Erki
5. Pae, Markus Rene

Jaga
19.08.2021
#instituudist

Emeriitprofessorid ja -dotsendid

Matemaatika ja statistika instituudi emeriitprofessoreid ja -dotsente koondab list ltms_emeriidid@lists.ut.ee

Jaga
19.08.2021