Registreeru Tartu Ülikooli kitsa matemaatika riigieksami ettevalmistuskursusele

Kursus toimub Tartu Ülikooli e-õppe keskkonnas Moodle. Ülesanded ja lahendused on õpikeskkonnas kättesaadavad kogu kursuse jooksul. Igal nädalal toimuvad õppejõudude konsultatsioonid, kus selgitatakse ülesannete lahendusi ja vastatakse õppijate küsimustele. Konsultatsioonid toimuvad 21.02, 7.03, 14.03, 21.03, 28.03, 4.04, 11.04, 18.04, 2.05, 9.05, 16.05 kell 17.15–19.30 Zoomi Webinari vahendusel.

Tartu Ülikoolis algab 21. veebruaril kitsa matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus. Registreerimine kestab õppeinfosüsteemis 6. märtsini. Matemaatika riigieksam toimub 20. mail 2022.

Tartu Ülikooli matemaatikahariduse keskuse õppejõudude sõnul pakub ettevalmistuskursus gümnaasiumi lõpetajatele võimalust kinnistada varem õpitut, et saada lisakindlus riigieksami sooritamiseks. Kursusel osaleja saab võimaluse õppida iseseisvalt just selleks ette valmistatud veebimaterjalide – ülesannete ja lahenduste – abil ning osaleda veebiseminaridel, kus saab küsida nõu ning suhelda juhendajatega.

Ettevalmistav kursus, kus käsitletakse gümnaasiumi kitsa matemaatika teemasid, annab gümnasistidele eksamiks süstematiseeritud teadmised, ülesannete lahendamise oskused ja praktilised nõuanded. Ülesanded ja lahendused avanevad osalejatele kursuse käigus ning jäävad kättesaadavaks kursuse lõpuni. Iga nädal toimuvad konsultatsioonitunnid, kus vastatakse küsimustele ja seletatakse ülesannete lahendusi. Matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus kestab 21. veebruarist 31. maini.

Konsultatsioonid toimuvad 21.veebruaril, 7., 14., 21. ja 28.märtsil, 4., 11. ja 18.aprillil, 2., 9. ja 16. mail kell 17.15–19.30 Zoomi Webinari vahendusel.

Kursust rahastab Haridus- ja Teadusministeerium ning see on osalejatele tasuta. Kursuse kohta saab lähemalt lugeda Tartu Ülikooli õppeinfosüsteemist.

Registreeru matemaatika riigieksamiks ettevalmistavale kursusele õppeinfosüsteemis.

Lisateave: Kerli Orav-Puurand, Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituudi matemaatikahariduse lektor, 5649 4395, kerli.orav-puurand@ut.ee

#kooliõpilasele #täiendusõpe
Neiu, vihik, laud

Tartu Ülikoolis algab matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus