Autor:
Tartu Ülikool

Toeta üliõpilaste haridust

Matemaatika ja matemaatilise statistika tudengite õpingute toetamiseks käivitasime 2022. aastal MSI bakalaureuseõppekavade sihtstipendiumi programmi.

Kutsume üles kõiki matemaatilise hariduse edendamisest huvitatuid seda programmi toetama ja andma oma panus stipendiumite arvu kasvatamiseks. Rahaliste toetuste jaoks on kõige lihtsam viis teha pangaülekanne või püsimaksekorraldus. Pangarekvisiidid leiab selle lehe ülevalt paremast nurgast või Tartu Ülikooli kodulehelt, selgitusse tuleks märkida "Annetus MSI sihtstipp". 

Suuremate annetuste ja muude eesmärgipäraste kokkulepete jaoks võime sõlmida eraldi lepingu ja vajadusel esitada arve. Ettevõtted, vilistlased ja sõbrad on oodatud pakkuma omalt poolt tegevusi ja toetusi, näiteks eri võistlustele ülesandeid ja auhindu, stipendiume või lihtsalt toetama matemaatika ja statistika õpet Tartu Ülikoolis. MSI üliõpilased on läbi aastate edukalt osalenud rahvusvahelistel matemaatikavõistlustel nagu IMC, NCUMC ja ka mujal.

Lisaks stipendiumiprogrammidele oleme avatud koostööle laiemalt. MSI statistilise nõustamise keskuses pakutakse statistilisi konsultatsioone nii ettevõtetele kui eraisikutele. Instituudil on ka oma kvantitatiivse analüüsi tööstusmagistrantuuri programm, millega on ettevõtted liituma oodatud. Samuti on alati oodatud töö- ja praktikapakkumised. Muud ettevõtetele vajalikud MSI kontaktid on leitavad siit.

Kogunenud annetustest maksti MSI üliõpilastele

  • 2022. aastal stipendiume 2400 euro ulatuses.

Naase

Kirjandus

Instituudiga seotud kirjanuds
Image

Selgusid MSI 2022/23 õppeaasta üliõpilasesindajad

Image

Matemaatika ja statistika instituudi bakalaureuseõppekavade sihtstipendium