MT vilistlased | Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituut

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

MT vilistlased

Teaduskonna vilistlaste päev toimub traditsiooniliselt märtsikuu eelviimasel laupäeval.

22. märtsil 2014 toimunud vilistlaste kokkutuleku fotosid saab vaadata siit. Printimiseks sobiliku resolutsiooniga pildid leiate siit.
 

Kõik TÜ vilistlased alates 1985

Matemaatika-informaatikateaduskonna vilistlased 1949-2013:

2013

BAKALAUREUSEÕPE

matemaatika:

1. Galina Bogdanova
2. Märten Heinsalu
3. Jekaterina Izotova
4. Kaile Kasepuu
5. Rain Kask
6. Annika Koovit
7. Teele Laas
8. Merili Liivoja
9. Karin Lillo
10. Kätlin Loit
11. Indrek Loolaid
12. Priit Lätt
13. Inger-Helen Maadik
14. Kaia Malberg
15. Liina Muru
16. Riina Org
17. Kärt Päll
18. Kristiina Rahkema
19. Gerda Rakaselg
20. Ksenia Rozhinskaya - cum laude
21. Ave Räni
22. Mai Simson

informaatika:
1. Pätris Halapuu
2. Juhan Hion
3. Jaanus Jaggo
4. Valdur Kadakas
5. Kairi Kangro - cum laude
6. Kristjan Kelt
7. Kaspar Kohler
8. Mari-Liis Kruup - cum laude
9. Mati Kärner
10. Karl-Oskar Masing
11. Rain Ojavee
12. Raido Raagmaa
13. Kristjan Robam
14. Annemari Sarri
15. Ville Sokk
16. Sander Stroom
17. Kristi Zirk
18. Karl Tarbe
19. Dmitri Timašjov
20. Pavel Tomozov
21. Allan Trukits

matemaatiline statistika:
1. Gertis Aru
2. Paavo Binsol
3. Cliona Georgia Dalberg
4. Ingi Einaste
5. Astrid Haas
6. Kristi Helekivi - cum laude
7. Reigo Hendrikson
8. Getter Kallasmaa
9. Kristjan Kokorev
10. Tõnis Korts
11. Maarja Lepamets
12. Maarja Maarjakõiv
13. Kaspar Märtens - cum laude
14. Rauno Näksi
15. Liis Ojokas
16. Fanny-Dhelia Pajuste
17. Helis Puksand
18. Tanel Pärnamaa - cum laude
19. Joosep Raudsik
20. Nora Roosileht
21. Madli Rööp
22. Angela Sahk
23. Erik Salm
24. Joonas Sova
25. Liis Starkopf
26. Jaak Sõnajalg
27. Edwart Ždanovitš
28. Tõnis Tasa
29. Ragnar Vent

infotehnoloogia:
1. Mihkel Alavere
2. Anti Alman
3. Gustav Amer
4. Märt Bakhoff - cum laude
5. Julia Gritsuk
6. Mats Johanson
7. Joosep Kibal
8. Andres Kiik
9. Kaarel Kohler
10. Nikolai Konovalov
11. Taavi Kotka
12. Lauris Kruusamäe
13. Taivo Käsper
14. Kaspar Lippmaa
15. Andres Nirk
16. Tõnis Pool - cum laude
17. Margus Porkveli
18. Heiki Pärn
19. Pille Pärn
20. Uku Raudvere
21. Kristjan Reinloo - cum laude
22. Kristiina Ritso
23. Roland Roose
24. Veiko Samma
25. Sander Sepp
26. Marko Tiidla
27. Priit Tiidla
28. Elinor Toodo
29. Andres Traks
30. Allar Vallaots
31. Mart Vellak
32. Robert Väljur

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:

1. Rauni Lillemets
2. Raido Paas - cum laude
3. Ülo Reimaa

informaatika:
1. Hendri - cum laude
2. Egon Elbre
3. Katrin Jets
4. Peeter Jürviste
5. Ilja Kuzovkin
6. Alisa Pankova - cum laude
7. Karl Potisepp
8. Pille Pullonen - cum laude
9. Kerli Rungi
10. Martin Vels

matemaatiline statistika:
1. Tatjana Iljašenko
2. Silva Kasela - cum laude
3. Riho Klement
4. Kristi Läll
5. Marja-Liisa Roos
6. Rauno Viin


infotehnoloogia:
1. Olga Agen
2. Liisi Haav
3. Priit Kallas
4. Jevgeni Martjušev
5. Hans Mäesalu
6. Ats Uiboupin

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Frazier Henry Carsten
2. Givi Kupatadze
3. Babalwa Mehlomakulu
4. Vassili Mušnikov
5. Kädi Mägi
6. Anni Niidumaa
7. Liivika Tee
8. Agris Vaselāns - cum laude

tarkvaratehnika:
1. Olga Altuhhova
2. Mehrdad Bagheri Majdabadi - cum laude
3. Olgun Cakabey
4. Dmytro Fishman
5. Volodymyr Floreskul - cum laude
6. Zahra Jafari
7. Marti Kaljuve
8. Halil Ibrahim Karaca
9. Nataliia Semenenko
10. Inam Ullah Soomro
11. Kaarel Tark

matemaatikaõpetaja:
1. Kairi Karlson
2. Signe Reidla

informaatikaõpetaja:
1. Kaarel Joala
 

2012

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Aet Einberg
2. Merili Kivi
3. Liis Kolberg
4. Ivo Kubjas
5. Anna Kudimova
6. Julia Martsinkevitš
7. Heiki Niglas - cum laude
8. Kristi Orgmets
9. Silja Paju
10. Britt Pellä
11. Indrek Purga
12. Kaarel Raik
13. Helerin Raikerus
14. Heli Seli
15. Jüri Valdmann
16. Tauri Viil

informaatika:
1. Olga Altuhhova
2. Siim Annuk
3. Erich Erstu
4. Filipp Ivanov - cum laude
5. Janno Jõgeva
6. Viktor Karabut
7. Helen Kask
8. Indrek Klanberg
9. Ilja Kromonov
10. Kaarel Kruus
11. Lauri Laur
12. Margus Luik
13. Tõnis Nurk
14. Mikk Pavelson
15. Tiit Pikma
16. Madis Pink
17. Imre Purret
18. Madis Raud
19. Rommi Saar
20. Kaspar Sarapuu
21. Oliver Soop
22. Taivo Teder
23. Tanel Teinemaa
24. Raimond-Hendrik Tunnel
25. Tiina Turban
26. Kristjan Vedel
27. Ats Vendik

matemaatiline statistika:
1. Annett Avaste
2. Liis Jürisoo
3. Karin Kulpson
4. Kaido Lepik - cum laude
5. Maiken Mätik
6. Geete Paulus
7. Kai Remm
8. Teet Smidt
9. Janika Smirnov - cum laude
10. Anu Tensing
11. Diana Tšižikova
12. Taavi Unt - cum laude

infotehnoloogia:
1. Marten Hennoch
2. Tõnu Jaarma
3. Liis Jaks
4. Siim Jalakas
5. Priit Kaup
6. Gerrit Kraav
7. Roland Kriibi
8. Kaupo Kuresson
9. Kalmer Kurg
10. Kadri-Liis Kusmin
11. Viljar Kärgenberg
12. Tanel Lips
13. Uku Loskit
14. Lauri Lutter
15. Martti Marran
16. Siim-Toomas Marran
17. Katrina Mäeorg
18. Steve Mägi
19. Taniel Põld
20. Meeli Pällin
21. Joosep Rõõmusaare
22. Timmu Ründal
23. Rauno Siimann
24. Allar Säks
25. Getter Zirk
26. Anne-Liis Tamm
27. Taavi Tetlov
28. Henri Trees
29. Tanel Tähepõld
30. Triin Uudam
31. Gajali Veeroja
32. Mihkel Vunk

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Märten Karm - cum laude
2. Toomas Krips
3. Johann Langemets - cum laude
4. Silja Treialt
5. Mikk Vikerpuur

informaatika:
1. Sven Aller - cum laude
2. Prastudy Mungkas Fauzi
3. Kristjan Krips
4. Henri Lakk
5. Neeme Loorits
6. Aleksei Loos
7. Dmitri Melnikov
8. Markko Merzin
9. Timo Petmanson
10. Oleg Petšjonkin
11. Jaak Randmets
12. Reimo Rebane
13. Roman Tekhov
14. Katrin Toe

matemaatiline statistika:
1. Erik Hirmo
2. Mari Liiva
3. Reet Paakspuu
4. Liisa Seppel
5. Snežana Ševtsova
6. Märt Toots - cum laude
7. Marju Valge - cum laude
8. Triin Võrno

infotehnoloogia:
1. José Eduardo Afonso Silvestre Fernandes dos Santos
2. Joel Edenberg
3. Kaarel Hanson
4. Evari Koppel
5. Alar Kvell
6. Hannes Lehemets
7. Mihkel Murov
8. Raivo Oks
9. Eveli Pung
10. Priit Rand
11. Jaak Sarv
12. Martti Vasar
13. Mairit Vikat

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Erki Alas
2. Rainer Kikas - cum laude
3. Maila Majak
4. Andrei Orlov
5. Jekaterina Plotnikova
6. Nikoloz Razmadze - cum laude
7. Krista Sarv
8. Anna Tekhov
9. Käthi Välman

tarkvaratehnika:
1. Samet Erap
2. Shazia Javed - cum laude
3. Gert Kanter
4. Naiad Hossain Khan
5. Kaisa Paavo
6. Carlos David Paniagua Gomez - cum laude
7. Mirjam Rauba
8. Riivo Roose
9. Radomir Šebek - cum laude
10. Yenal Turan
11. Christopher Thomas Willmore - cum laude

matemaatikaõpetaja:
1. Märten Karm - cum laude
2. Liisi Reemets
3. Leila Lille
4. Malle Mägi
5. Kätlin Neimann
6. Maria Savina
7. Riina Taidre
8. Liisa Vals
9. Kadri Veider

2011

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Kadri Allese
2. Tatjana Iljašenko
3. Milena Jaamaste
4. Teet Kannike
5. Karina Kesvatera
6. Karina Kisselite
7. Silvia Kuusk
8. Tuuli Käiro
9. Anna Marita Laanemaa
10. Kerdi Mihhailova
11. Leesi Peedumäe
12. Olga Polikarpova
13. Heidi Raidma
14. Ülo Reimaa
15. Kristjan Sirge
16. Liivika Tee
17. Triinu Tolk

informaatika:
1. Siim Halapuu
2. Karl-Martin Ilves
3. Mihkel Jõhvik
4. Raigo Kodasmaa
5. Ilja Kuzovkin
6. Tiit Käbin
7. Dmitri Nikulin
8. Laure Oras
9. Sander Ott
10. Alisa Pankova - cum laude
11. Simo Peterson
12. Einar Pihlap
13. Artjom Popov
14. Pille Pullonen - cum laude
15. Risto Saar
16. Mart Sein
17. Risto Soonvald
18. Gleb Štšenov
19. Edgar Tamm
20. Kaarel Tark
21. Ülari Teder
22. Anti Torp
23. Mati Vait
24. Siim Viiklaid

matemaatiline statistika:
1. Anneliis Arm
2. Maarja Bussov
3. Silva Kasela - cum laude
4. Riho Klement - cum laude
5. Joosep Lassmann
6. Kadri Laur
7. Artur Lenbaum
8. Kristi Läll
9. Marja-Liisa Roos
10. Krisli Säinas
11. Rauno Viin

infotehnoloogia:
1. Indrek Ankur
2. Tambet Artma
3. Kaarel Jõgeva
4. Arvi Kiik
5. Karl Kilgi
6. Rauno Kiss
7. Jevgeni Koltšin
8. Reigo Liiv
9. Siim Loog
10. Oliver Meus
11. Priit Märtin
12. Meelis Nopri
13. Madis Nõmme
14. Taavi Pauskar
15. Madis Pärna
16. Kaarel Rasva
17. Risko Ruus
18. Margus Sellin
19. Anastassia Soikonen
20. Sten Suitsev
21. Martin Suvorov
22. Anton Staškevitš
23. Lavrenti Tšudakov
24. Jordan Valdma
25. Martin Vels
26. Signe Väikene

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Laur Tooming - cum laude
2. Reena Undla

informaatika:
1. Mohammad Jabed Morshed Chowdhury
2. Oskar Gross
3. Lauri Eskor
4. Riivo Kikas - cum laude
5. Raivo Laanemets
6. Syed Muhammad Sajjad Rizvi
7. Ivo Seeba
8. Sanja Šcepanovic
9. Oleg Šelajev
10. Anastassia Semjonova
11. Allar Tammik

matemaatiline statistika:
1. Jelena Ivanova
2. Tauno Metsalu – cum laude
3. Karmen Männik
4. Ivar Sala

infotehnoloogia:
1. Madis Abel
2. Anna Aljanaki
3. Dmitri Borissenko
4. Rudolf Elbrecht
5. Karli Kirsimäe
6. Elen Kivi
7. Jürmo Mehine
8. Polina Morozova
9. Raul Mäesalu
10. Lii Nuut
11. Sigrid Pedoson
12. Jaagup Saare
13. Vladimir Škarupelov
14. Riivo Talviste - cum laude
15. Karol Toompalu

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Kris Allik
2. Vladislav Belous - cum laude
3. Baiba Dulevska
4. Anu Mitt - cum laude
5. Anni Nurk
6. Raili Paat
7. Alina Surkova
8. Dean Teneng
9. Liina Väits

tarkvaratehnika:
1. Abel Armas Cervantes
2. Yuliya Brynzak
3. David Michael Chambers
4. Huber Raul Flores Macario
5. Mariana Kukhtyn
6. Svitlana Vakulenko
7. Svetlana Vorotnikova

matemaatikaõpetaja:
1. Eleri Eier
2. Carita Hommik - cum laude
3. Kaido Kariste
4. Kristi Kurg
5. Marje Käärik
6. Katriin Orason
7. Mirjam Paales
8. Tauno Palts
9. Klaarika Prii
10. Mikk Põdra - cum laude
11. Katrin Rõigas
12. Tatjana Tambovtseva
13. Annika Teska - cum laude
14. Mariliis Tulit
15. Marge Tuul

informaatikaõpetaja
1. Kristi Kurg
2. Maksim Mitrofanov
3. Tatjana Mitrofanova
4. Mirjam Paales
5. Tauno Palts
6. Klaarika Prii
7. Katrin Rõigas
8. Annika Teska - cum laude
9. Marge Tuul

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
matemaatika:
1. Kati Metsalu-Smotrova
2. Raili Vilt

informaatika:
1. Dmitri Afanasjev
2. Jaak Pruulmann-Vengerfeldt
3. Ahto Truu

matemaatiline statistika:
1. Pille Kool

 

2010

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Oksana Dõrlova
2. Riina Kamenik
3. Kairi Karlson
4. Toomas Krips
5. Merilin Kuus
6. Liisi Küüts
7. Rauni Lillemets
8. Karin Lusikas
9. Heidi Carolina Martinsaari
10. Margit Ojaots
11. Reet Paakspuu
12. Raido Paas
13. Kadri Rumm
14. Silja Treialt

informaatika:
1. Anton Adamenkov
2. Olga Agen
3. Kaur Alasoo
4. Sven Aller
5. Egon Elbre
6. Peeter Jürviste
7. Madis Kapsi
8. Kristjan Krips
9. Aivo Kängsepp
10. Martin Loginov
11. Mihkel Murov
12. Vassili Mušnikov
13. Hans Mäesalu
14. Priit Paal
15. Timo Petmanson
16. Siiri Raudsepp
17. Andrei Smirnov
18. Sergei Sokolov
19. Natalja Timofejeva
20. Juta Vaks
21. Mairit Vikat
22. Ivar Virusiim

matemaatiline statistika:
1. Lilia Borodkina
2. Rainer Kikas
3. Mari Liiva
4. Silja Ostrov
5. Jekaterina Plotnikova
6. Krista Sarv
7. Marju Valge
8. Triin Võrno

infotehnoloogia:
1. Joel Edenberg
2. Riivo Ehrlich
3. Priit Kallas
4. Kait Kasak
5. Alari Lukk
6. Madis Kure
7. Martin Mark
8. Jevgeni Martjushev
9. Maido Mäoma
10. Kaisa Paavo
11. Martin Rakver
12. Mirjam Rauba
13. Reimo Rebane
14. Irma Sauga
15. Artur Soo
16. Joosep Soop
17. Evgeniya Trofimova
18. Svetlana Tsõgankova
19. Martti Vasar

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Maiu Muru
2. Ave Tintson
3. Jaan Vajakas – cum laude

informaatika:
1. Abu Shohel Ahmed
2. Roman Jagomägis
3. Murad Kamalov
4. Toomas Laasik
5. Vilen Looga
6. Rein Raudjärv
7. Jaak Ristioja
8. Toomas Römer
9. Maria Sarapu
10. Nikita Šipilov
11. Aleksandr Tkatšenko
12. Lauri Tulmin
13. Abu Hamed Mohammad Misbah Uddin

matemaatiline statistika:
1. Anna Leontjeva
2. Kaur Lumiste
3. Jelena Melnikova
4. Kristin Männik
5. Reele Viirmaa

infotehnoloogia:
1. Karl Blum
2. Dmitri Danilov
3. Pelle Jakovits
4. Harri Kirik - cum laude
5. Oleg Knut
6. Artjom Lind
7. Jaana Metsamaa
8. Siim Orasmaa - cum laude
9. Marek Zäuram
10. Marbel Tamm
11. Rainer Villido

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Maile Adamson
2. Heidi Kadarik
3. Yvyan Merzin
4. Ander Olvik

matemaatikaõpetaja:
1. Julia Artjušihina
2. Ulvi Kaasik + informaatikaõpetaja
3. Annika Kinnas + informaatikaõpetaja
4. Reelika Leopard + informaatikaõpetaja
5. Silja Ljaškov
6. Eve Reinik + informaatikaõpetaja – cum laude
7. Merle Sukk
8. Maris Toomik + informaatikaõpetaja
9. Eda Tuvikene - cum laude

informaatikaõpetaja
1. Taavi Duvin
2. Gunnar Nellis

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
matemaatika:
1. Julia Prost

informaatika:
1. Kaur Kasak
2. Erkki Kukk
3. Rivo Roo
4. Hando Tint
5. Vahur Vaiksaar

KUTSEMAGISTER
finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Natalja Morozova
2. Eve Mõts
3. Kerli Pille

rakendusstatistika:
1. Merike Hindrikson

2009

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Matis Alusalu
2. Jorn Huibregt Baayen
3. Kaido Kariste
4. Märten Karm
5. Kadi Kitsing
6. Redi Kotkas
7. Johann Langemets
8. Maris Malva
9. Anu Mitt
10. Elise Nurm
11. Seren Ojasoo
12. Mirjam Paales
13. Maarja Talv
14. Laur Tooming - cum laude
15. Mikk Vikerpuur

informaatika:
1. Mirko Adari
2. Anna Agafonova
3. Aleksei Gornõi
4. Erik Jaaniso
5. Jürgen Jänes
6. Riivo Kikas
7. Elen Kivi
8. Maido Käära
9. Jaanus Käärmann
10. Janar Lokk
11. Aleksei Loos
12. Maksim Maljutin
13. Dmitri Melnikov
14. Tatjana Moisejeva
15. Martin Moor
16. Riko Muttik
17. Aivo Paas
18. Aleksei Panarin
19. Einar Pius
20. Karl Potisepp
21. Rauno Raudpuu
22. Jaagup Saare
23. Indrek Tamming
24. Ats Uiboupin
25. Martin Umda
26. Risto Urb
27. Jan Vend

matemaatiline statistika:
1. Kris Allik
2. Roman Jugai
3. Silja Karu
4. Helina Kitsing
5. Eva Leini
6. Ander Olvik
7. Martti Praks
8. Liisi Saar
9. Tarmo Sari
10. Annika Teska
11. Tarvo Topolev
12. Marko Varik

infotehnoloogia:
1. Erik Allas
2. Sten Anderson
3. Rudolf Elbrecht
4. Oskar Gross
5. Kaarel Hanson
6. Mart Ingver
7. Jekaterina Kolomainen
8. Oliver Leisalu
9. Indrek Lõhmus
10. Maksim Mitrofanov
11. Polina Morozova
12. Tarmo Mumm
13. Raul Mäesalu
14. Ivar Mällas
15. Kaur Mätas
16. Lii Nuut
17. Tauno Palts
18. Eveli Pung
19. Priit Rand
20. Madis Raus
21. Martin Seiler
22. Anastassia Semjonova
23. Martin Sula
24. Oleg Šelajev
25. Riivo Talviste
26. Anneli Tammisaar
27. Anne Tiirik
28. Erik Tiits
29. Tõnis Tobre
30. Karol Toompalu
31. Olga Trubina
32. Indrek Täht
33. Mait Urbanik

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Kati Ain
2. Erge Ideon - cum laude
3. Kaido Lätt
4. Pille Masing

informaatika:
1. Kalmer Apinis
2. Md. Sadek Ferdous
3. Sachin Gaur
4. Gerardo Iglesias Galvan
5. Katharina Kahrs - cum laude
6. Kadri Kajaste
7. Ilja Livenson
8. Hoang Anh Nguyen
9. Richard Sassoon
10. Sander Sõnajalg - cum laude
11. Andres Tiko
12. Merli Uus

matemaatiline statistika:
1. Aldo Mäsak
2. Mait Raag
3. Anastassia Žegulova
4. Karolin Toompere

infotehnoloogia:
1. Sven Kirsimäe
2. Mait Kommusaar
3. Jaan Neljandik - cum laude
4. Eneli Sutt - cum laude
5. Tanel Talvik

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Tiina Aia
2. Priit Kärner
3. Maria Sarv
4. Marek Tooming
5. Anastasia Vorobjova

matemaatikaõpetaja:
1. Anne Aasamets
2. Anneli Bent
3. Kristi Kreutzberg + informaatikaõpetaja
4. Anu Kuld
5. Katrin Pentel
6. Heija Pärtel - cum laude

informaatikaõpetaja
1. Marili Rõõm + matemaatikaõpetaja

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
matemaatika:
1. Jane Albre
2. Alina Ganina
3. Vaiki Randala

KUTSEMAGISTER
finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Evelin Kukk

2009

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Matis Alusalu
2. Jorn Huibregt Baayen
3. Kaido Kariste
4. Märten Karm
5. Kadi Kitsing
6. Redi Kotkas
7. Johann Langemets
8. Maris Malva
9. Anu Mitt
10. Elise Nurm
11. Seren Ojasoo
12. Mirjam Paales
13. Maarja Talv
14. Laur Tooming - cum laude
15. Mikk Vikerpuur

informaatika:
1. Mirko Adari
2. Anna Agafonova
3. Aleksei Gornõi
4. Erik Jaaniso
5. Jürgen Jänes
6. Riivo Kikas
7. Elen Kivi
8. Maido Käära
9. Jaanus Käärmann
10. Janar Lokk
11. Aleksei Loos
12. Maksim Maljutin
13. Dmitri Melnikov
14. Tatjana Moisejeva
15. Martin Moor
16. Riko Muttik
17. Aivo Paas
18. Aleksei Panarin
19. Einar Pius
20. Karl Potisepp
21. Rauno Raudpuu
22. Jaagup Saare
23. Indrek Tamming
24. Ats Uiboupin
25. Martin Umda
26. Risto Urb
27. Jan Vend

matemaatiline statistika:
1. Kris Allik
2. Roman Jugai
3. Silja Karu
4. Helina Kitsing
5. Eva Leini
6. Ander Olvik
7. Martti Praks
8. Liisi Saar
9. Tarmo Sari
10. Annika Teska
11. Tarvo Topolev
12. Marko Varik

infotehnoloogia:
1. Erik Allas
2. Sten Anderson
3. Rudolf Elbrecht
4. Oskar Gross
5. Kaarel Hanson
6. Mart Ingver
7. Jekaterina Kolomainen
8. Oliver Leisalu
9. Indrek Lõhmus
10. Maksim Mitrofanov
11. Polina Morozova
12. Tarmo Mumm
13. Raul Mäesalu
14. Ivar Mällas
15. Kaur Mätas
16. Lii Nuut
17. Tauno Palts
18. Eveli Pung
19. Priit Rand
20. Madis Raus
21. Martin Seiler
22. Anastassia Semjonova
23. Martin Sula
24. Oleg Šelajev
25. Riivo Talviste
26. Anneli Tammisaar
27. Anne Tiirik
28. Erik Tiits
29. Tõnis Tobre
30. Karol Toompalu
31. Olga Trubina
32. Indrek Täht
33. Mait Urbanik

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Kati Ain
2. Erge Ideon - cum laude
3. Kaido Lätt
4. Pille Masing

informaatika:
1. Kalmer Apinis
2. Md. Sadek Ferdous
3. Sachin Gaur
4. Gerardo Iglesias Galvan
5. Katharina Kahrs - cum laude
6. Kadri Kajaste
7. Ilja Livenson
8. Hoang Anh Nguyen
9. Richard Sassoon
10. Sander Sõnajalg - cum laude
11. Andres Tiko
12. Merli Uus

matemaatiline statistika:
1. Aldo Mäsak
2. Mait Raag
3. Anastassia Žegulova
4. Karolin Toompere

infotehnoloogia:
1. Sven Kirsimäe
2. Mait Kommusaar
3. Jaan Neljandik - cum laude
4. Eneli Sutt - cum laude
5. Tanel Talvik

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Tiina Aia
2. Priit Kärner
3. Maria Sarv
4. Marek Tooming
5. Anastasia Vorobjova

matemaatikaõpetaja:
1. Anne Aasamets
2. Anneli Bent
3. Kristi Kreutzberg + informaatikaõpetaja
4. Anu Kuld
5. Katrin Pentel
6. Heija Pärtel - cum laude

informaatikaõpetaja
1. Marili Rõõm + matemaatikaõpetaja

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
matemaatika:
1. Jane Albre
2. Alina Ganina
3. Vaiki Randala

KUTSEMAGISTER
finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Evelin Kukk

2008

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Monika Arras
2. Julia Artjušihina
3. Eleri Eier
4. Svetlana Frolova
5. Heidi Kadarik
6. Kairit Kiviste
7. Kristel Kukkeus
8. Marje Käärik
9. Reelika Leopard
10. Jelena Melnikova
11. Anna Moppel
12. Maiu Muru
13. Epp Niidri
14. Margus Niitsoo - cum laude
15. Kadri Paberits-Taur
16. Klaarika Prii
17. Eva Raun
18. Riin Saar
19. Helen Sasi
20. Silja Steinberg
21. Egle Suit
22. Ave Tintson
23. Mariliis Tulit
24. Reena Undla
25. Jaan Vajakas - cum laude
26. Liisi Varik
27. Kati Vendelin
28. Nadežda Verhogljad

informaatika:
1. Maris Aavik
2. Madis Abel
3. Anna Aljanaki + vene ja slaavi filoloogia
4. Lauri Eskor
5. Sergey Gerasimov
6. Liisi Haav
7. Ain Jahhu
8. Maarja Jämsa
9. Andres Kalle
10. Juri Krainjukov
11. Kristian Kurgjärv
12. Kerli Kuusk
13. Raivo Laanemets
14. Henri Lakk
15. Priit Liivak
16. Katrin Lomp
17. Markko Merzin
18. Jaana Metsamaa
19. Siim Orasmaa
20. Andrei Orlov
21. Ragnar Paide
22. Sigrid Pedoson
23. Taimo Peelo
24. Jaak Randmets
25. Jaak Ristioja
26. Katrin Rõigas
27. Jaak Sarv
28. Ivo Seeba
29. Kaie Sellis
30. Martti Tamm
31. Janno Toots
32. Hanno Vene

matemaatiline statistika:
1. Karel Aru
2. Kertu Hanson
3. Erik Hirmo
4. Carita Hommik
5. Jelena Ivanova
6. Keiu Kriit
7. Kaur Lumiste
8. Tauno Metsalu - cum laude
9. Karmen Männik
10. Kristin Männik
11. Raili Paat
12. Julius Pau
13. Marit Saar + majandusteadus
14. Liisa Seppel
15. Snežana Ševtsova 
16. Märt Toots
17. Malle Tõnnisson

infotehnoloogia:
1. Erkki Alamäe
2. Alexander Andrusenko
3. Martin Aun
4. Karl Blum
5. Lauri Borodkin
6. Olavi Eikla
7. Rain Elving
8. Rita Hallimäe
9. Roman Jagomägis
10. Pelle Jakovits
11. Oleg Jeršov
12. Katrin Jets
13. Harri Kirik
14. Ragnar Liblik
15. Artjom Lind
16. Jürmo Mehine
17. Ksenia Orman
18. Priit Perna
19. Keili Sellik
20. Tõnn Sikk
21. Vitali Strikov
22. Vladimir Škarupelov
23. Tauno Talimaa
24. Roman Tekhov
25. Sander Tint
26. Aleksandr Tkatšenko
27. Jossif Tomaš
28. Priidik Vaikla

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Peeter Puusemp

informaatika:
1. Juhan Aasaru
2. Long Nguyen Hoang
3. Aivi Kaljuvee
4. Anton Karputkin
5. Keio Kraaner
6. Erkki Laaneoks
7. Krista Liin - cum laude
8. Andres Luuk
9. Kristel Madiste
10. Viktor Massalõgin
11. Long Ngo
12. Margus Niitsoo - cum laude
13. Martin Pettai - cum laude
14. Lauri Rätsep - cum laude
15. Marti Taremaa
16. Yanjun Yao

matemaatiline statistika:
1. Oxana Krylova
2. Helerin Rannala
3. Jekaterina Simonova

infotehnoloogia:
1. Maksim Boiko
2. Pilleriin Mutso
3. Indrek Priks
4. Riina Soggar + informaatikaõpetaja
5. Raido Türk

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Karin Ange
2. Triin Beljaev
3. Jevgenia Koževnikova
4. Ave Kurss
5. Reeni Kuus
6. Kai Mikk
7. Kadri Mäsak
8. Heleri Narusk
9. Natalja Nikonova
10. Elis Paas
11. Piret Raukas - cum laude
12. Brit Tafenau
13. Merili Umbleja
14. Geoffrey Vandepitte

matemaatikaõpetaja:
1. Grete Lastauskas + keemiaõpetaja
2. Ave Štein - cum laude + informaatikaõpetaja
3. Indrek Zolk - cum laude

informaatikaõpetaja
1. Kadri Reimann - cum laude + matemaatikaõpetaja

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
informaatika:
1. Aleksei Nazarov
2. Konstantin Tretjakov

matemaatiline statistika:
1. Julia Aru
2. Marina Haldna
3. Raivo Kolde

KUTSEMAGISTER
finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Kadri Jaanson
2. Karin Joala
3. Kerli Säks

 

2007

BAKALAUREUSEÕPE (3 A)
matemaatika:
1. Tiina Aia
2. Kati Ain
3. Erge Ideon
4. Kaie Kubjas - cum laude
5. Anu Kuld
6. Kristina Käst
7. Kaido Lätt
8. Pille Masing
9. Yvyan Merzin
10. Anni Nurk
11. Terje Parm
12. Mikk Põdra
13. Helene Rajaste
14. Kadri Veider
15. Anastasia Vorobjova
16. Marian Õunap

matemaatiline statistika:
1. Katrin Jaaksoo
2. Kadri Jugandi
3. Rain Kirjanen
4. Karin Kukk
5. Priit Kärner
6. Karin Küttis
7. Anna Leontjeva
8. Helen Luts
9. Moonika Parts
10. Jekaterina Prostakova  - cum laude
11. Kristiina Puustusmaa
12. Mait Raag - cum laude
13. Kersti Roosimäe
14. Stella Sarapuu
15. Keiu Sopp
16. Anastassia Žegulova
17. Reele Viirmaa

informaatika:
1. Silver Aabjõe
2. Kalmer Apinis
3. Julia Baskova
4. Geete Haljas
5. Vassili Jakovlev
6. Aivi Kaljuvee
7. Marko Kriibi
8. Anti Lehiste
9. Jelena Makarova
10. Rando Mihkelsaar
11. Avo Muromägi
12. Rein Raudjärv  - cum laude
13. Eveli Saue - cum laude
14. Kairi Schotter
15. Allar Tammik
16. Leive Turi
17. Jaanus Uri
18. Merli Uus

infotehnoloogia:
1. Tambet Arak
2. Maria Gaiduk
3. Kadri Kallas
4. Alar Kvell
5. Jaan Neljandik
6. Priit Oidram
7. Anton Pelešev
8. Marili Rõõm
9. Toomas Römer
10. Kristel Saar
11. Ergo Sarapu
12. Anton Stalnuhhin
13. Nikita Šipilov
14. Marbel Tamm
15. Urmas Tamm
16. Jaanus Tiivoja
17. Gert Toming
18. Raido Tonts
19. Marge Tuul
20. Marko Tuvik
21. Indrek Ulst
22. Rainer Villido
23. Edith Voksepp

BAKALAUREUSEÕPE (4 A)
matemaatika:
1. Elina Kuljus

matemaatiline statistika:
1. Marje Johanson
2. Erika Lelumees

informaatika:
1. Artur Abels
2. Margus Haavala
3. Erko Hansar
4. Mikk Kard
5. Roland Kender
6. Priit Kervi
7. Raul Koosel
8. Dmitri Kostandi
9. Andres Lõhmus
10. Aleksei Maksimov
11. Triin Mikkel
12. Sven Mitt
13. Jegor Podpovedkin
14. Margus Preimann
15. Reimo Siinmaa
16. Maria Starostina
17. Kristo Tammeoja
18. Paul Tammo
19. Marten Teino
20. Ahto Truu
21. Krista Üts

DIPLOMIÕPE
infotehnoloogia:
1. Roman Normann
2. Lauri Vare
3. Martin Vlassov

rakendusinformaatika:
1. Liisi Jakobson
2. Kaarel Jõgi

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Esta Kägo
2. Aleksei Lissitsin - cum laude

matemaatiline statistika:
1. Helle Kilgi - cum laude

informaatika:
1. Mai-Liis Karring + gümnaasiumi matemaatikaõpetaja
2. Siim Karus - cum laude

infotehnoloogia:
1. Aleksei Bogdanov
2. Imre Liivamets

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Jelena Frolova - cum laude
2. Taavi Tamkivi

matemaatikaõpetaja:
1. Irja Kängsepp
2. Ene Müürsepp

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
matemaatika:
1. Marje Johanson
2. Olga Liivapuu + gümnaasiumi matemaatikaõpetaja
3. Indrek Zolk
4. Ingrid Vessin

matemaatiline statistika:
1. Anet Tomberg

informaatika:
1. Oleg Batrašev
2. Dan Bogdanov
3. Juri Gavšin
4. Kadri Hendla
5. Evgueni Kabanov
6. Liina Kamm
7. Taavet Kikas
8. Darja Kruševskaja
9. Kristo Käärmann
10. Anton Litvinenko
11. Janek Press
12. Urmas Rosenberg
13. Sergei Šitov
14. Kersti Taurus
15. Nadežda Velikanova

KUTSEMAGISTER
finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Külli Koov

ÕPETAJAKOOLITUS
gümnaasiumi matemaatikaõpetaja:
1. Marge Ilmosaar + gümnaasiumi informaatikaõpetaja
2. Tiina Kull + gümnaasiumi informaatikaõpetaja
3. Mari Mark
4. Kertu Priilinn + gümnaasiumi informaatikaõpetaja


2006

BAKALAUREUSEÕPE (4 a)
Matemaatika:
1. Veiko Lehto
2. Inga Mehide

Informaatika:
1. Björn Dahl
2. Mark Fišel
3. Marge Ilmosaar
4. Kaarel Kann
5. Kadri Kuus
6. Reina Käärik
7. Jüri Lutsius
8. Ago Meister
9. Egert Pani
10. Sven-Erik Petermann
11. Oleg Petšjonkin
12. Janar Rahumeel
13. Anita Räim
14. Vadim Vohmjanin

BAKALAUREUSEÕPE (3 a)
Matemaatika:
1. Oliver Ait
2. Mari-Liis Kadak
3. Lennart Kitt
4. Oleg Košik - cum laude
5. Aleksei Lissitsin - cum laude
6. Peeter Puusemp
7. Ago-Erik Riet

Informaatika:
1. Aire Aasoja
2. Maile Adamson
3. Lidija Agen
4. Julia Aleksejeva
5. Taavi Duvin
6. Virge Enop
7. Ants Isak
8. Karin Jõgi
9. Kadri Kajaste
10. Mait Kommusaar
11. Diana Korsmik
12. Indrek Kriisa
13. Margo Kuslap
14. Anna-Liisa Laiapea
15. Annika Lass
16. Ilja Livenson
17. Maria Lorents
18. Maarja-Liisa Natus
19. Rauno Ots
20. Taavi Pehme
21. Tarvi Pillessaar
22. Andrei Porõvkin
23. Lauri Rätsep
24. Eneli Sutt
25. Ave Štein
26. Tanel Talvik
27. Ain Uljas
28. Mait Vaiksaar
29. Pavel Vohmjanin
30. Jürgo Väli

Matemaatiline statistika:
1. Kadri Kanarbik
2. Kati Kukk
3. Reeni Kuus
4. Aldo Mäsak
5. Heleri Narusk
6. Elis Paas
7. Helerin Rannala
8. Maria Sarv
9. Marek Tooming
10. Karolin Toompere
11. Merili Umbleja
12. Natalja Vassiljeva

Infotehnoloogia:
1. Helmer Aaviksoo
2. Karli Kirsimäe
3. Anti Kivi
4. Evari Koppel
5. Andrei Kortšak
6. Imre Liivamets

DIPLOMIÕPE
Infotehnoloogia:
1. Maksim Boiko
2. Aigar Märks
3. Martin Sasi
4. Alla Skripnitšenko
5. Jevgeni Žukov

Rakendusinformaatika:
1. Kristel Kindsiko

ÕPETAJAKOOLITUS
1. Viktoria Deputat
2. Külli Jesmin
3. Katrin Jõgi
4. Erli Kontkar
5. Tatjana Kornejeva
6. Katre Paabo
7. Peep Põldmaa
8. Allan Randlepp
9. Raivo Reinart
10. Diana Rožkova
11. Hiie Taniloo
12. Epp Tiitsu
13. Kristel Tuisk
14. Tanel Tärgla
15. Kerli Vahi
16. Marianna Vares
17. Irina Vesi

2005

BAKALAUREUSEÕPE (4 a)
Matemaatika
1. Ago Albert
2. Viktoria Deputat
3. Gerth Hallop
4. Kadri Jaanson
5. Marje Johanson
6. Erli Kontkar
7. Jane Liivak
8. Eva-Mari Luts
9. Svetlana Moissejeva
10. Katre Paabo
11. Merge Palmiste + õpetajakoolitus
12. Pille Penjam + Eesti ja soome-ugri keeleteadus - cum laude 
13. Vaiki Randala
14. Kaie Ruul
15. Indrek Zolk - cum laude
16. Karolin Tikerpuu
17. Ethel Vaaks
18. Triinu Viilup

Informaatika
1. Aleksandr Aleksandrov
2. Oleg Batrašev
3. Dan Bogdanov
4. Juri Gavšin
5. Alexandre Grebennik
6. Arina Gusseva
7. Jaanus Hansen
8. Kadri Hendla
9. Kaarel Joala
10. Marko Jõemets
11. Evgueni Kabanov
12. Liina Kamm - cum laude
13. Mai-Liis Karring
14. Taavet Kikas
15. Lauri Kimmel
16. Kristiina Kurg
17. Sven-Erik Petermann
18. Oleg Petšjonkin
19. Jarno Raid
20. Mart Randala
21. Jüri Reimand
22. Andrus Rosman
23. Anita Räim
24. Veiko Sammelselg
25. Piret Sarv + matemaatiline statistika (3 a)
26. Kaisa Sein
27. Mart Sõmermaa - cum laude
28. Sergei Šitov
29. Katrin Taliaru
30. Triinu Tasa
31. Konstantin Tretjakov  - cum laude
32. Katrin Tsepelina
33. Nadežda Velikanova + õpetajakoolitus

Matemaatiline statistika
1. Piia-Piret Eomois
2. Anu Iher
3. Ants Kaasik - cum laude
4. Raivo Kolde
5. Ave Kroon
6. Marina Ljubimova
7. Marin Randoja
8. Kerli Säks
9. Taavi Tamkivi

BAKALAUREUSEÕPE (3 a)
Matemaatika
1. Karin Kivi
2. Agnessa Kroon
3. Esta Kägo
4. Lembit Valgma

Informaatika
1. Anton Karputkin - cum laude
2. Siim Karus - cum laude
3. Maiga Kolk
4. Keio Kraaner
5. Tanel Käär
6. Erkki Laaneoks
7. Toomas Laasik
8. Annika Lass
9. Mikk Lauringson
10. Krista Liin
11. Riina Lind
12. Andres Luuk
13. Kristel Madiste
14. Martin Pettai  - cum laude
15. Imre Pühvel
16. Kadri Reimann
17. Katrin Toe
18. Lauri Tulmin
19. Mait Vaiksaar
20. Janno Veldemann

Matemaatiline statistika
1. Karin Ange
2. Triin Beljaev
3. Jelena Frolova
4. Marit Jürisaar
5. Helle Kilgi - cum laude
6. Ave Kurss
7. Brit Tafenau

Infotehnoloogia
1. Aleksei Bogdanov
2. Hannes Lehemets
3. Kerli Rungi

DIPLOMIÕPE
Rakendusinformaatika
1. Karel Kravik

Infotehnoloogia
1. Dmitri Afanasjev
2. Maksim Boiko
3. Jevgeni Kalbin
4. Erki Mõisa
5. Martin Sasi
6. Alla Skripnitšenko
7. Riina Soggar
8. Natalja Šteinmiller
9. Jevgeni Žukov

ÕPETAJAKOOLITUS
1. Anne Hiir
2. Piret Hordo
3. Anu Roos
4. Kaire Ruul

2004

Matemaatika
1. Jelena Beljakova
2. Maksim Ivanov
3. Signe Kinnas + õpetajakoolitus
4. Kristiina Kubja
5. Kristi Kuld
6. Natalja Morozova
7. Eve Mõts
8. Deivi Pundonen + õpetajakoolitus
9. Lauri Tart – cum laude
10. Helle Trossmann + õpetajakoolitus
11. Ingrid Vessin

Informaatika
1. Kaspar Ilves
2. Aleksei Ivanov
3. Ahto Jaago
4. Kaur Kasak
5. Anneli Kaur
6. Ilja Keikov
7. Sven Kirsimäe
8. Darja Kruševskaja
9. Olavi Kullus
10. Emilia Käsper – cum laude
11. Svea Liiv
12. Anton Litvinenko
13. Jaanika Luik
14. Aleksei Nazarov
15. Geily Niinemets
16. Janek Press
17. Indrek Saar
18. Oleg Stroganov
19. Markus-Algirdas Tarmak
20. Tiina Tennisberg
21. Rein Varblane
22. Vladimir Veremjov
23. Andres Vilgota
24. Timo Õunmaa

Matemaatiline statistika
1. Maria Ainson
2. Airi Allika
3. Ksenia Andrejeva
4. Julia Aru – cum laude
5. Tatjana Borodako
6. Anna Fjodorova
7. Teele Gornoi
8. Maiki Ilves
9. Külli Koov
10. Iivika Krillo
11. Kadri Lõbus
12. Piret Lõhmus
13. Anna Mamutov
14. Olga Medvedeva
15. Natalja Pavlova
16. Kerli Pille
17. Kärt Puura
18. Janeli Sarv
19. Anu Vilu

Rakendusinformaatika
1. Tiit Kaeeli
2. Viktor Lantov
3. Marek Zäuram

Infotehnoloogia
1. Pavel Gladkov
2. Kaarel Julge
3. Eha Kasekamp
4. Kairi Kass
5. Marko Laane
6. Martti Mikk
7. Pilleriin Mutso
8. Daniel Skornjakov
9. Anastassia Zaitseva
10. Rene Tomson
11. Egle Troon

ÕPETAJAKOOLITUS
1. Tiina Kraav
2. Annika Krutto
3. Julia Prost

 

2003

Matemaatika

1. Kristjan Jalukse
2. Lauri Kask
3. Tiina Kraav
4. Lauri Kreegipuu
5. Evely Leetma
6. Aleksandr Liivapuu
7. Olga Liivapuu
8. Kerstin-Oudekki Loone
9. Julia Moretskaja
10. Julia Polikarpus
11. Julia Prost
12. Mari Pugast
13. Ragnar Pärli
14. Ester Rada
15. Nikita Salnikov – cum laude
16. Merlin Simm
17. Lenneli Sundja
18. Aleksei Zakževski
19. Kirill Tripolski
20. Heli Tuopi
21. Tiina Tõkke
22. Kerly Uppin
23. Kerli Vahi
 

Informaatika

1. Kertu Arus
2. Tatjana Fjodorova
3. Viktoriia Gerasimova
4. Janno Holm
5. Indrek Juhani
6. Argo Kaur
7. Ilja Keikov
8. Riina Kikas
9. Mark Kofman
10. Dmitri Kožemjatšenko
11. Igor Kuzmitšov
12. Kerdi Leetma
13. Lauri Lunt
14. Viktor Massalõgin
15. Virge Neilinn
16. Rando Ots
17. Veljo Otsason
18. Alrik Peets
19. Vitali Petrov
20. Jaak Pruulmann
21. Heleri Põld
22. Vairo Raja
23. Mart Saral
24. Egon Sarv
25. Tuuli Sepp
26. Tuuli Simm
27. Egert Simson
28. Deniss Sudak
29. Hando Tint
30. Aleksei Udatšnõi
31. Vahur Vaiksaar
32. Eva Valk
33. Airi Varik
34. Jelena Vassiljeva
35. Vesal Vojdani-Ghamsari – cum laude
 

Matemaatiline statistika

1. Merike Hindrikson
2. Inna Jermolajeva
3. Karin Joala
4. Mart Kals
5. Triin Kriisa
6. Kirill Linnik
7. Keit Musting
8. Rait Ress
9. Olesja Zaporoštšenko
10. Merilyn Zuts
11. Aivi Themas
12. Anet Tomberg
13. Kristel Tuisk
14. Triin Umbleja – cum laude
15. Mirjam Vallas
 

Rakendusinformaatika

1. Priit Haamer
2. Ruth Kana
3. Imre Lall
4. Aigar Liiv
5. Margus Räim
6. Piret Saksladu
7. Tauno Tanilas
8. Hardi Teder
9. Olar Teder
10. Allan Tull
 

Infotehnoloogia

1. Taavi Dovnar
2. Erki Hermann
3. Marek Mõttus
4. Allar Oja
5. Andres Teder
 

2002

Matemaatika

1. Ragnar Fortuna-Juks
2. Veronika Grigorjev
3. Aile Jair
4. Marek Kolk
5. Evelin Korobova
6. Aire Kuresson
7. Vadim Kutuzov
8. Joosep Lippus
9. Riivo Must
10. Darja Saveljeva
11. Tuuli Susi
12. Tanel Tärgla
13. Tõnis Vaga
14. Kerli Viidebaum
15. Tarmo Vikat
 

Informaatika

1. Markko Abel
2. Eduard Berdjugin
3. Jelena Bežanitskaja
4. Sergei Fedulov
5. Jüri Harju
6. Jaanus Jaeger – cum laude
7. Aleksandr Jatsuk
8. Silver Keskküla
9. Jelizaveta Kirillova
10. Meelis Kull – cum laude
11. Raido Kuusk
12. Kristo Käärmann
13. Julia Martjanova
14. Ireen Meho
15. Kadri Pirn
16. Sergei Pirožkin
17. Priit Salumaa
18. Veiko Sang
19. Aigar Sirel
20. Andrei Solntsev
21. Jaanis Sulg
22. Kaire Suut
23. Lauri Tammiste
24. Kersti Taurus
25. Tauno Treier
26. Margus Treumuth
27. Vassili Tsvetkov
28. Deniss Vorošnin
 

Matemaatiline statistika

1. Ivika Allekand
2. Tiia Arro
3. Piret Bild
4. Anna Bileva
5. Marina Faruškina
6. Natalja Gluškova
7. Kati Hoop
8. Mihhail Juhkam
9. Pille Kool
10. Tanel Lumiste
11. Piret Paomees
12. Ivika Puusepp
13. Kadri Ruusmaa
14. Ardo Säks
15. Risto Tamme
16. Taavi Tasuja
17. Anu Teeäär – cum laude
18. Randel Veerits
 

Rakendusinformaatika

1. Allan Borodin
2. Silver Keskküla
3. Peeter Maamets
4. Indrek Ott
5. Viljo Roolaht
6. Toomas Vananurm


2001

Matemaatika

1. Evelin Avi
2. Alina Ganina
3. Linda Kuuseok
4. Erki Larm
5. Sven Laur – cum laude
6. Hannes Lepp
7. Jevgeni Lušin – cum laude
8. Svetlana Maslenikova
9. Vitali Retšnoi
10. Viktoria Sergina
11. Sander Tomson
12. Aivi Värv
 

Informaatika

1. Mart Anton
2. Anton Golovko – cum laude
3. Martin Hellat
4. Marina Issakova – cum laude
5. Martin Kiilo
6. Jaanus Kiipli
7. Erkki Kukk
8. Reigo Küngas
9. Sven Lausmaa
10. Leho Lehes
11. Dmitri Lepp – cum laude
12. Tanel Linnas
13. Olga Mironova
14. Ivo Mägi
15. Oleg Mürk – cum laude
16. Taivo Nigol
17. Mihkel Nõges
18. Roman Podobedov
19. Aleksander Reitsakas
20. Svetlana Solopova
21. Vladimir Šor
22. Marti Taremaa
23. Natalia Tomassova
24. Argo Vilberg
25. Taavi Vähk
 

Matemaatiline statistika

1. Jevgeni Budalov
2. Olga Gorjajeva
3. Jane Jostov
4. Sirje Kiiber
5. Valeri Koort
6. Elsa Leiten
7. Agneta Matthiessen
8. Jaana Raudla
9. Jevgeni Rjabinin
10. Anne Selart
 

Rakendusinformaatika

1. Andro Kull
2. Julia Martjanova
3. Alar Mäerand
 

2000

Matemaatika

1. Julia Dovõdenko
2. Tarmo Ibrus
3. Velve Kaik
4. Kersti Kivisoo
5. Kaimor Kuusmets
6. Antti Linno
7. Siret Maremäe
8. Kristel Mikkor
9. Annemai Mölder
10. Elo-Kai Niilo
11. Kerli Orav-Puurand
12. Tarvo Tabas
13. Kati Tabur
14. Rael Tenson
15. Gunneli Vare
16. Inga Vellend
17. Kerli Viksi
18. Boriss Vlassov
 

Informaatika

1. Dmitri Barõšnikov
2. Reimo Daum
3. Vassili Garkuša
4. Sergei Gussev
5. Kristo Heero
6. Janek Hiis
7. Aivar Ilves
8. Andrei Ivanov
9. Kaarel Kaljurand
10. Priit Karu – cum laude
11. Raivo Leesi
12. Helmo Lill
13. Andres Lippur
14. Peedu Põld
15. Rivo Roo
16. Peep-Ain Saar
17. Jelena Zaitseva
18. Asko Tiidumaa
19. Taavi Tiisler
 

Matemaatiline statistika

1. Svetlana Bizjajeva
2. Julia Bõtšinskaja
3. Natalja Jedomskihh
4. Liile Jõgi
5. Eva Kessler
6. Tatjana Kirilina
7. Kersti Kriisk
8. Annika Krutto
9. Jüri Kuzmin
10. Kristi Lehto
11. Aimar Puru
12. Kristiina Rajaleid
13. Eneli Reimets
14. Anne Reitsak – cum laude
15. Anne-Liis Rämson
16. Dmitri Šestopalov
17. Harry-Anton Talvik
18. Marek Tuul
19. Monika Unt
 

Rakendusinformaatika

1. Andreas Sisask – cum laude
2. Lauri Tammiste
3. Margus Treumuth

1999

Matemaatika

1. Jane Albre
2. Olga Bogdanova
3. Annika Juks
4. Ülar Kahre
5. Annika Kirss
6. Olesja Kisselevitš
7. Irina Korabljova
8. Sergei Kulikov
9. Ilmar Lõhmus
10. Kati Metsalu
11. Eve Muru
12. Siret Rammul
13. Dmitri Tseluiko – cum laude
14. Jelena Udaltsova
15. Ülle Ärman
 

Informaatika

1. Sven Heiberg
2. Teet Jagomägi
3. Priit Kreitzberg
4. Gunnar Kudrjavets
5. Maret Kullasaar
6. Kalju Köst
7. Toomas Nurmoja
8. Evely Nurmsalu
9. Ahti Peder
10. Rene Prillop
11. Allan Randlepp
12. Tarmo Tali
13. Mark Tehver
14. Targo Tennisberg – cum laude
15. Heli Uibo
16. Liisa Ukrainski
17. Roman Ustitš
18. Kaire Vahi
 

Matemaatiline statistika

1. Jelena Boldõreva
2. Marina Jagolnikova
3. Inga Jakoreva
4. Natalja Jurevitš
5. Ergo Jõepere
6. Andres Kütt
7. Margit Nerman
8. Artur Novek
9. Tatjana Obidina
10. Zanna Petritševa
11. Margus Pihlak
12. Heti Pisarev
13. Virgi Puusepp
14. Annika Randmets
15. Inge Ringmets
16. Katre Seema
17. Siret Tamm
18. Jelena Tsernõsova
19. Eva Tühis
20. Ragnar Õun
 


1998

Matemaatika

1. Mart Abel – cum laude
2. Larissa Aljabjeva
3. Andrei Filonov – cum laude
4. Svetlana Hvostova
5. Anneli Kalam
6. Uku Lõhmus
7. Aleksandra Narotšnaja
8. Maire Noormaa
9. Inga Parts
10. Anu Poom
11. Tiia Raudsep
12. Natalja Zaitseva – cum laude
13. Mare Tarang
 

Informaatika

1. Tarvo Avaste
2. Dmitri Brodski
3. Jelena Fjodorova
4. Lev Gordon
5. Veljo Hagu
6. Erkki Leego
7. Urmet Liin
8. Tambet Matiisen
9. Aleksei Podlipski
10. Heigo Raadla
11. Karin Ruul
12. Asko Seeba
13. Aulis Sibola
14. Merle Sibola
15. Toomas Soome
16. Andres Tsengov
17. Piret Ulp – cum laude
 

Matemaatiline statistika

1. Tarmo Kiivit
2. Kristi Kuljus – cum laude
3. Meelis Käärik – cum laude
4. Külli Laanet
5. Kandela Puss
6. Kaire Ruul
7. Agne Soome
8. Gabriel Villers
 


1997

Matemaatika

1. Liivi Halling
2. Ain Iro
3. Maria Jürimaa
4. Laire Kannel
5. Liia Kirnmann
6. Karin Kukk
7. Merle Kurvits
8. Vladimir Kutšmei – cum laude
9. Janek Laurits
10. Tõnis Maldre
11. Aldo Mett
12. Märt Möls
13. Gunnar Nellis
14. Triin Ojamaa
15. Kaari Orav
16. Kaja Orav
17. Rene Pallav
18. Heli Reinart
19. Urmas Reinart
20. Raine Ränkel
21. Natalia Saealle
22. Marika Siim
23. Inna Toovis
24. Risto Vaarandi
25. Tiia Vaino
26. Airi Viiart
 

Matemaatika (vene)

1. Svetlana Dudkina
2. Natalja Roždestvenskaja
3. Kiira Saikina
4. Olga Spazeva
5. Inna Vinnitsenko
 

Informaatika

1. Kaido Hallik – cum laude
2. Peeter Laud
3. Andrei Lissovski
4. Meelis Roos – cum laude
 


1996

Matemaatika

1. Tõnis Eelma
2. Kristiina Hakk
3. Rainis Haller
4. Hele-Liis Helemäe – cum laude
5. Kunnar Jürgenson
6. Helgi Kaiv
7. Indrek Kaldo
8. Hardi Kampus
9. Kairi Kasemets
10. Airi Kelk
11. Marit Kikas
12. Liina Kilk
13. Anneli Kukk
14. Toomas Lainoja
15. Jane Liinev
16. Ivo Mehide
17. Külli Merivee
18. Annely Mürk
19. Kaili Müürisep
20. Andres Nemvalts
21. Härmel Nestra – cum laude
22. Tiina Nirk
23. Marju Orion
24. Reimo Palm – cum laude
25. Katrin Parv
26. Helen Paut
27. Anne Pirn
28. Tiina Puolakainen
29. Rait Põllendik
30. Heiki Reinkubjas
31. Birgit Strikholm
32. Maria Zeltser – cum laude
33. Holger Tamm
34. Tarmo Tasuja
35. Marek Tiits
36. Ulvi Tormila
37. Mart Tudre
38. Ehtel Urban
39. Lidia Uuselu
40. Kadri Vaino
41. Hanno Valdmann
42. Mait Vestre
43. Toomas Viirsalu – cum laude
44. Kalle Vilbaste
45. Jan Villemson – cum laude
 

Matemaatika (vene)

1. Marika Guralnik
2. Viktoria Ivanova
3. Olga Kislitsina – cum laude
4. Aleksandr Korobov
5. Artur Laksberg
6. Diana Sokolova
7. Maria Zeltser – cum laude
8. Jelena Tšupik
9. Albert Tumanov
 


1995

Matemaatika

1. Inge Hiielaan
2. Hanno Hussar
3. Andres Jatsa
4. Hannes Jukk
5. Tanel Kaart
6. Ahti Kelder
7. Kalle Klauks
8. Agnes Kook
9. Kaido Korela
10. Kati Korm
11. Paavo Kuuseok
12. Kadri Kõiv
13. Valdis Laan
14. Leino Laks
15. Helger Lipmaa
16. Kadri Meister
17. Margit Muldma
18. Janne Männik
19. Meelike Pandis
20. Indrek Pinsel
21. Matti Pruul
22. Kaia Rammulus
23. Ene Raudsaar
24. Marek Schapel
25. Jaanus Sibul
26. Anneli Soom
27. Toomas Susi
28. Margus Sõmer
29. Merike Terask
30. Ando Tull
31. Christine Uibokand
32. Siim Uibokand
33. Ene Vatsa
34. Eret Võsa
 

Matemaatika (vene)

1. Zanna Arganova
2. Igor Bossenko
3. Olga Dunajeva – cum laude
4. Vitali Farber
5. Igor Feklin
6. Jelena Filonenko
7. Maria Jakovtsenko
8. Jelena Kornilova
9. Jelena Lavrova
10. Irina Lebedeva
11. Niina Malkova
12. Jelena Naumova
13. Jana Ossipova
14. Jelena Rozenfeld
15. Julia Sergejenko
16. Julia Sergijenko
17. Zanna Sodikova
18. Natalja Solonevits
19. Oksana Šinalskaja
20. Natalja Tsekarda
21. Maria Võgonskaja – cum laude
 

Rakendusmatemaatika

1. Jaano Inno
2. Andres Järviste
3. Anneli Mägi
4. Asko Oja
5. Indrek Sander
6. Raul Tammesoo
7. Ernst Tungel

1994

Matemaatika

1. Kalev Avi
2. Jaanus Grauberg
3. Kadri Grauberg
4. Kadri Hiob – cum laude
5. Terje Hõim – cum laude
6. Ly Kirikal
7. Marika Kohv
8. Blanca Kuljus
9. Indrek-Marek Loos
10. Kristel Luha – cum laude
11. Maili Pink
12. Märt Põldvere – cum laude
13. Krista Raid
14. Merle Rosental
15. Ain Rääbis – cum laude
16. Ako Rääbis
17. Ain Tõnisson
18. Terje Vellemaa
19. Arvo Vennola
20. Kelli Viilma
21. Raili Vilt
22. Maire Vinkmann
23. Marit Vooremäe
 

Matemaatika (vene)

1. Irina Aleksejeva
2. Andrei Gorjatsov
3. Elena Matina
4. Inna Miklasevskaja
5. Tatjana Nahtman
6. Olga Panova
7. Jelena Pinajeva
8. Irina Romanets
9. Olga Sokratova – cum laude
10. Vadim Šabarov
11. Anna Vladimirova
 

Rakendusmatemaatika

1. Mariliis Baum
2. Erik Jõeveer
3. Marika Järv
4. Meelis Kasela
5. Olavi Kelle
6. Mart Koppel
7. Krista Lapp
8. Jüri Lember – cum laude
9. Marek Mengel
10. Urmas Mõttus – cum laude
11. Raigo Raid
12. Mari Rell
13. Katria Saul
14. Jüri Sepp
15. Sirli Tammet
16. Kadre Torn
17. Hannes Valk
18. Varmo Vene
19. Tauno Õunapuu
 


1993

Matemaatika

1. Marti Ambre
2. Siiri Drenkhan
3. Piia Heinsoo
4. Indrek Holst
5. Marit Jaaniste
6. Janne Jõesaar
7. Rain Kaarjas
8. Andrus Kaasik
9. Inge Kiho
10. Tõnu Kipper
11. Tarmo Koll – cum laude
12. Tuuli Kuusik
13. Piret Lantin
14. Alari Lehiste
15. Kadri Lille
16. Kuuno Lille
17. Liia Lõhmus
18. Kaja Lõuna
19. Ülle Lükk
20. Tiit Mauer
21. Ülle Oja
22. Indrek Org
23. Piia Pajuste
24. Kaidi Palmiste
25. Toomas Palmiste
26. Kaido Palu
27. Liina Palu
28. Anu Roio
29. Piret Ruus
30. Rein Ruusalu
31. Epp Rünkla
32. Raul Rüüson
33. Terje Sinik
34. Margit Sooniste
35. Meelis Zimmermann
36. Riina Till
37. Karin Täht
38. Hillar Uudevald
39. Siiri Vaga
40. Kersti Valeng
41. Ülle Vennola
 

Matemaatika (vene)

1. Jelena Ausekle
2. Nadezda Bazunova
3. Ljudmila Dobrus
4. Lilla Dovner
5. Jevgeni Feklistov – cum laude
6. Julia Hazan – cum laude
7. Jelena Hopp
8. Oksana Jõe
9. Natalja Kersiene
10. Jelena Litvak
11. Natalja Petrova
12. Larissa Repihhina
13. Sergei Tužilin
 

Rakendusmatemaatika

1. Ivo Haamer – cum laude
2. Kalle Karu – cum laude
3. Dagne Karus
4. Jürgen Kerstna
5. Külli Kivi
6. Külli Kõppo – cum laude
7. Kristin Liba
8. Rain Oks
9. Raul Puusepp
10. Sven Suurraid
11. Ants Särgava
12. Veikko Tamlak
13. Marko Vaga
14. Ingrid Vunder
 


1992

Matemaatika

1. Anneli Bachaus
2. Katrin Holst
3. Heli Järve
4. Tiia Järve
5. Janika Kaljula
6. Katrin Kalvet
7. Anu Kikas
8. Heya Lepa
9. Valli Loit
10. Ele Raha
11. Egne Salumets
12. Siiri Sussi
13. Silvi Tari
14. Tiia Tenno
15. Ülle Tirmaste
16. Terje Tormi – cum laude
17. Eno Tõnisson
18. Mari Tõnisson
19. Kersti Uuemaa
20. Signe Vedler
21. Tiia Vihand
 

Matemaatika (vene)

1. Irina Bazina – cum laude
2. Zanna Dirmeitis
3. Tatjana Fast
4. Julia Hotijenko
5. Monika Janis
6. Svetlana Kolpakova
7. Olga Korešnjak
8. Larissa Kovalevskaja
9. Natella Krigul
10. Zanna Levõhh
11. Larissa Lodi
12. Jaroslav Masirin
13. Nadezda Rõbina – cum laude
14. Svetlana Zubenko
15. Natalija Varenik
16. Natalja Vegzanovskaja
 

Rakendusmatemaatika

1. Anu Kaelas
2. Milja Käpa
3. Peeter Lind
4. Marika Markvard
5. Jane Normann
6. Ella Puman
7. Sünne Püss
8. Ehtel Taevere
9. Maris Tudre
10. Veiko Ulp
11. Piret Umbaed
12. Margit Volas
13. Andres Vunder
 


1991

Matemaatika

1. Margit Abel
2. Aale Aer
3. Aita Ambos
4. Kairi Ekbaum
5. Karin Jõks
6. Kersti Kaldmäe
7. Liia Kipper
8. Sven Kipper
9. Lüüri Korman
10. Marika Kossatkina
11. Irina Laast
12. Eda Lahtmäe
13. Tiina Metsalu
14. Katrin Mürk – cum laude
15. Aivo Nappa
16. Ingrid Pakats – cum laude
17. Anne Pleer
18. Maia Popman
19. Siret Pärtel
20. Villu Raja
21. Irja Ristolainen
22. Anneli Salumaa
23. Andres Talts
24. Tiina Tambaum
25. Kalle Tammjärv
26. Marika Tammjärv
27. Kersti Taul
28. Liane Uudeküll
 

Matemaatika (vene)

1. Jelena Adamson
2. Anna German
3. Ljubov Gorodetskaja
4. Oksana Hmelovskaja – cum laude
5. Anneli Morgenson
6. Irina Perevjazkina
7. Anna Petšnikova – cum laude
8. Galina Snagovskaja
9. Žanna Švarts
10. Natalja Temkina
11. Lidia Tihomirova
12. Irina Tumanova
13. Julija Volodarskaja
 

Rakendusmatemaatika

1. Katrin Allas
2. Avo Elme
3. Raul Kangro – cum laude
4. Jana Kink
5. Baldur Kubo
6. Kaja Kuivjõgi
7. Krista Männik
8. Märt Männik
9. Krista Nõmmik
10. Andrus Punder
11. Ülo Puskar
12. Merje Roomet
13. Maaja Saar
14. Kärt Saarsen
15. Toomas Saarsen
16. Jaak Vilo – cum laude
17. Jaanika Voomets
 


1990

Matemaatika

1. Eva Auksmann
2. Jana Aus
3. Lembit Dalberg
4. Reet Dalberg
5. Aivar Halapuu
6. Merike Heinsaar
7. Mare Häng
8. Juta Ingo
9. Riin Järvala
10. Alar Kaljuste
11. Eha Kamenik
12. Alli Krüüts
13. Tiina Lember
14. Eva Loodus
15. Kairi Lubja
16. Tiia Musting
17. Marje Orav
18. Age Priimus
19. Piret Raudver
20. Tiina Reino
21. Sirje Sepp – cum laude
22. Grigore-Kalev Stoicescu
23. Taimi Tamm
24. Mare Uritam
25. Anneli Veevo
 

Matemaatika (vene)

1. Igor Aleksejev
2. Darja Bõstrova
3. Tatjana Gorohhova
4. Irina Gron
5. Larissa Kinner
6. Tamara Krutetskaja
7. Jelena Masirina – cum laude
8. Silvia Peets
9. Svetlana Pokinboroda
10. Katrin Poljanker
11. Marina Rjabtseva
12. Natalja Strugovets
13. Inna Škiljova
14. Juri Volodarski
 

Rakendusmatemaatika

1. Juta Annus
2. Iris-Barbara Jeletski
3. Rita Järv
4. Andi Kiissel
5. Leela Latik
6. Elger Luik
7. Piret Luik – cum laude
8. Kadri Ruttas
9. Annela Rämmer – cum laude
10. Piret Truusa

1989

Matemaatika

1. Urmas Aava
2. Tiina Arandi
3. Krista Hinno – cum laude
4. Tea Hollas
5. Ülle Hüva
6. Katrin Kalamees
7. Eero Kalberg
8. Katrin Kalda – cum laude
9. Raivo Kalda
10. Pirje Kass
11. Liina Kivisto
12. Karin Klemmer
13. Daire Krabi
14. Cedrut Kuusk
15. Tiina Käis
16. Raili Lahi
17. Mariann Laius
18. Karin Lepp
19. Aivo Lill
20. Kärt Matiisen
21. Margit Maurer
22. Aivi Mehide
23. Anu Mullari
24. Kai Niinepuu – cum laude
25. Alar Pandis
26. Suule Peetre
27. Kauri Põldaru
28. Jevgeni Räzin
29. Ain Sakk
30. Toivo Sepp
31. Piret Simmo
32. Kersti Soosalu
33. Marina Sorgus
34. Liivika Sündema
35. Deivi Taal
36. Riina Timmermann
37. Tuuli Toom
38. Andres Vaaks
39. Raili Veelmaa
 

Rakendusmatemaatika

1. Ago Haabpiht
2. Sirje Halapuu
3. Jüri Helekivi
4. Tiina Järg
5. Valdeko Kalamees
6. Urve Kangro – cum laude
7. Tiit Kolde
8. Tiia Palm
9. Tiiu Paulus
10. Ülle Pettai
11. Rein Puksand
12. Ingrid Saare
13. Peep Sadrak
14. Ly Sammpere
15. Meelis Sammpere – cum laude
16. Natalja Schotter
 

Rakendusmatemaatika (vene)

Margarita Nikiforova


1988

Matemaatika

1. Hille Alberg
2. Ülle Ilves
3. Anne Jürgens
4. Imbi Kalberg
5. Tiina Klaas
6. Sirje Kolde
7. Taimi Kõnn
8. Lagle Matto
9. Ülle Pihlapson
10. Kristel Plakso
11. Riina Reinumägi
12. Terje Remma
13. Kaia Riismaa
14. Inga Sadrak
15. Leili Sõmer
16. Ene Tanissaar
17. Eva Vihmaru
18. Tõnu Vihmaru
 

Rakendusmatemaatika

1. Anu Ausmees
2. Andrus Jerlei
3. Kristel Jerlei
4. Ants Merilo
5. Anne Märdimäe – cum laude
6. Tiina Möls
7. Marika Potisepp
8. Ingrid Purga
9. Elin Salum
10. Hellis Tamm
11. Kristel Tamm
12. Ott-Mihkel Tammepuu
13. Tanel Tammet
14. Aet Tõnison
15. Olev Vaher
 

Rakendusmatemaatika (vene)

1. Rina Berner
2. Aleksei Borovkov
3. Natalija Galanova
4. Irina Gutman
5. Inna Ivask
6. Olga Karapetjan – cum laude
7. Ella Kovalenko
8. Marina Kreimerman
9. Jüri Libster
10. Anna Markina – cum laude
11. Viktorija Pankova
12. Jelena Potišnaja
13. Tatjana Sidorova
14. Olga Simagina – cum laude
15. Tatjana Šerstobojeva
16. Vladimir Timusev
17. Alla Volkova
 


1987

Matemaatika

1. Ly Aava
2. Malle Eglit
3. Anne Emmo
4. Priit Heinsalu
5. Hiie Kokamägi – cum laude
6. Külli Kreevan
7. Anneken Kull
8. Mirja Laumets
9. Heli Leuska – cum laude
10. Riina Pähklimets
11. Velve Pütsep
12. Ave Rõõm
13. Maret Saun
14. Ülle Taaber
15. Anneli Tobre
16. Karin Torin
17. Malve Usberg
18. Eha Vaard
19. Ülle Vent
20. Age Virkus
21. Reene Õigus
 

Rakendusmatemaatika

1. Galina Hanstein
2. Piret Jürman
3. Kalevi Kivistik
4. Pille Kosk
5. Mari Käis
6. Mari Roots
7. Ingrid Saaremets
8. Inga Tartes
9. Merli Toomast
10. Moonika Turnas
11. Mae Vainu
 

Rakendusmatemaatika (vene)

1. Nonna Batolina
2. Svetlana Ekkert
3. Larissa Feoktistova
4. Lidia Hlevno
5. Olga Kasirova
6. Natalja Loginova
7. Tatjana Sastsikova
8. Svetlana Žagorova
9. Svetlana Tjurina
10. Svetlana Vavilova
 


1986

Matemaatika

1. Anne Aasamets
2. Tiiu Ahun
3. Aile Annus
4. Raivo Annusver
5. Siiri Baronov
6. Illar Kaasik
7. Urve Kaldoja
8. Külli Klaar
9. Toomas Klementi
10. Urve Kopelmaa
11. Ardo Kubjas
12. Lilian Kuuse
13. Lea Laansalu
14. Allan Lahi
15. Ivi Lell
16. Ivar Lepasson
17. Marju Lohberg
18. Mare Maasik
19. Katrin Martinfeld
20. Marge Mäesalu
21. Aime Mäeunt
22. Anneli Nõlvak
23. Hillar Orav
24. Teet Ottan
25. Heli Paal
26. Veiko Potisepp
27. Marika Priks
28. Tiina Pärnbu
29. Tiia Raja
30. Anneli Raudsepp
31. Terje Rämmel
32. Lagle Saetalu
33. Margit Sester
34. Siiri Sudela
35. Ulvi Targem
36. Sirje Trahv
37. Maia Tõntsu
38. Ülle Vaino
39. Katrin Vunk
 

Rakendusmatemaatika

1. Peep Abel
2. Viive Abel
3. Are Hallikmann
4. Kalle Hein
5. Merle Hein
6. Jaanus Järveoja
7. Kersti Karu
8. Toomas Kiho
9. Tarmo Kinkar – cum laude
10. Margus Liiv – cum laude
11. Maire Lukk
12. Maris Mandri
13. Toomas Mölder – cum laude
14. Ingrid Perandi
15. Reet Reinvelt
16. Artur Reitsekas
17. Taimo Saan
18. Kaie Teetlok
19. Anu Uus
20. Eero Vainikko
 

Rakendusmatemaatika (vene)

1. Margarita Borovkova
2. Eduard Brailovski
3. Olga Dovbõš
4. Natalia Frolova
5. Valentina Gorohh
6. Jevgeni Gutman
7. Valentina Hodnevits
8. Natalja Klimjuk
9. Irina Libster
10. Aleksandr Pjatetski
11. Erik Rozenfeld
12. Feliks Sira
13. Jelena Sõtšjova
14. Marina Temmo
15. Olga Vasiljeva
 


1985

Matemaatika

1. Svetlana Afanasjeva
2. Olev Allik
3. Helje Ansper
4. Margus Dreier
5. Taimi Dreier
6. Enna Elemets
7. Kersti Erbsen
8. Ege Glaser
9. Kalli Hein
10. Kalmer Hütt
11. Krista Hütt
12. Elna Ilus
13. Ilmar Jõgeda
14. Jaanus Jõgi
15. Sirje Kaarna
16. Viive Kipper – cum laude
17. Sirje Klaos
18. Tiina Kriis – cum laude
19. Eha Kuld
20. Viivika Kurg – cum laude
21. Eve Kümnik
22. Merje Lõns
23. Pilvi Mikko
24. Ain Niller
25. Margus Ojaots
26. Marianne Paluteder
27. Heiki Pettai
28. Tiit Pikkmaa
29. Vilve Pohla
30. Priit Post
31. Signe Post
32. Helin Reimets
33. Karin-Kitty Repson
34. Rein Rikas
35. Heiki Rokka
36. Anne Roosaar
37. Olga Saponenko
38. Ene Sarv
39. Siret Somelar
40. Lemmi Zovo
41. Merike Tammi
42. Anne Trull
43. Toomas Tõnissoo
44. Inga Varusk
45. Tiina Õunpuu
 

Rakendusmatemaatika

1. Monika Aas
2. Piret Dahl
3. Kaja Floren
4. Marina Haldna
5. Tauno Kangur
6. Karin Kook
7. Illar Kukk
8. Vilve Kulla – cum laude
9. Ülle Pettai
10. Heino Piiriväli
11. Riina Ruubel – cum laude
12. Kaja Saarestik
13. Meelis Somelar
14. Toomas Tamman
15. Marika Tisler
 

Rakendusmatemaatika (vene)

1. Olga Allikson
2. Irina Garifullina
3. Olga Glazatšjöva
4. Gennadi Greidinger
5. Vjatseslav Janovski
6. Svetlana Kossinets
7. Marina Markova
8. Karmen Mkrtumova
9. Lada Peikre – cum laude
10. Larissa Poplõko
11. Andrei Popov
12. Danguole Smagurauskaite
13. Aleksei Tihhomirov
14. Luiza Tšagava
15. Valeri Vikulov
16. Svetlana Volovik

1984

 

Matemaatika: matemaatik-pedagoog

1. Urmas Aunin
2. Tatjana Bõstrova
3. Tiia Huik
4. Laine Jasska
5. Hele Koidumets
6. Kersti Koitmets
7. Rita Kruuse 
8. Õnne Ladva
9. Kaida Lepiksoo
10. Inga Luhasoo
11. Tõnis Mark
12. Peeter Müürsepp
13. Ants Olev
14. Tõnu Puieste
15. Riina Puu
16. Epp Pärn
17. Karin Ritson
18. Anu Saarne
19. Ene Savi
20. Andrus Sepp
21. Sirje Sild – kiitusega
22. Riina Susi
23. Nikolai Žukov
24. Merike Tamm
25. Heldena Taperson
26. Anu Teetlok – kiitusega
27. Väino Tuisk
28. Aleksandr Udalov
29. Signe Vahkal
30. Andrus Veskioja
31. Maris Viljamaa
32. Virve Vinogradov
33. Tiiu-Heli Vokksepp
 

Rakendusmatemaatika (eesti õppekeelega): matemaatik

1. Leho Haldna
2. Pilvi Jalasto
3. Jaan Janno
4. Tiina Kaalep
5. Maire Kabanin
6. Kersti Karpender
7. Andres Kert
8. Kaja Kert
9. Kalle Kullman
10. Liivi Laanes
11. Signe Laht
12. Terje Leheste
13. Jüri Majak
14. Jaan Merilo
15. Anni Pärnalaas
16. Ruth Riso
17. Kersti Rooma
18. Marit Siir
19. Liilia Sisask
20. Kaie Vaska
 

Rakendusmatemaatika (vene õppekeelega): matemaatik

1. Irina Antonova
2. Julia Berger – kiitusega
3. Irina Džurajeva
4. Julia Granovskaja – kiitusega
5. Igor Kozlov
6. Mihhail Landesman
7. Irina Matusevitš – kiitusega
8. Svetlana Mazilova
9. Anna Mints – kiitusega
10. Olga Mõssina
11. Žanna Nurumova
12. Marina Orlova
13. Ljudmila Šalamova
14. Veneda Štšerbak
15. Leonid Vainerman – kiitusega
16. Hillar Vetik – kiitusega
17. Oleg Volovik
 


1983

Matemaatika: matemaatik-pedagoog

1. Marika Aro
2. Margit Arro
3. Taimi Asu
4. Esta Erit – kiitusega
5. Marju Graf
6. Karin Järvmägi
7. Margot Kala
8. Tiina Kalvik
9. Tatjana Kriisa
10. Margarita Kudrina
11. Eve Kukemelk
12. Kersti Kõiv
13. Karin Kütimets
14. Kersti Loite – kiitusega
15. Ulvi Lõhmus
16. Mall Mitt
17. Liilia Oberg
18. Eve Oja
19. Tiia Olup
20. Kaie Piiskop
21. Ursula Priimägi
22. Rita Punning
23. Anne Pärt
24. Maret Rinne
25. Rein Rinne
26. Eve Ristla
27. Aaro Saks – kiitusega
28. Malle Saks – kiitusega
29. Aivo Siimon
30. Juzeffa Smirnova
31. Piret-Ülle Süld
32. Maarika Štšerbakova
33. Irina Zaitseva
34. Velle Taraste – kiitusega
35. Ulvi Tensing
36. Maie Thetloff
37. Maria Timofejeva
38. Piret Toometse
39. Jelena Vladimirova – kiitusega
40. Karin Võrse
41. Viive Väär
 

Rakendusmatemaatika (eesti õppekeelega): matemaatik

1. Marina Aller
2. Ene Buht
3. Rein Jalasto
4. Külli Kiisla
5. Jüri Lebedev
6. Maire Pruus
7. Marge Riet
8. Jüri Rosenvald
9. Eve Sillat
10. Aigar Soomlais
11. Jaanus Tekko
12. Toivo Vajakas
 

Rakendusmatemaatika (vene õppekeelega): matemaatik

1. Viktoria Antropova
2. Tatjana Aržanova
3. Jelena Berežnova
4. Gennadi Blintšuk
5. Olga Brudno – kiitusega
6. Jelena Girina
7. Vjatšeslav Golovenski
8. Svetlana Gorjunova
9. Silvi Jagomjagis
10. Svetlana Jelkina
11. Natalja Kapinus
12. Natalja Kivit
13. Aivar Klaser
14. Olga Mitrofanova – kiitusega
15. Margarita Nikolajeva
16. Irina Pellja
17. Irina Podlesnova
18. Jevgeni Portnoi
19. Vladimir Postnikov
20. Natalja Potekevitš
21. Irina Rogova
22. Svetlana Rudenok
23. Natalia Žuk
24. Lilia Timuševa
25. Artur Vaitšukuns
 

1982

Matemaatika: matemaatik-pedagoog

1. Helger Aaresild
2. Tiina Arukase
3. Heili Bauer
4. Reet Ilisson
5. Mari Ilmas
6. Svetlana Inostrantseva
7. Olga Ionova
8. Jelena Judeikina
9. Viktor Juhanson
10. Külli Kalm
11. Kai Kesküll
12. Arne Kokk
13. Mare Kolberg
14. Rein Koov – kiitusega
15. Larissa Käbin
16. Arvi Käärd
17. Külli Küünal
18. Marika Lass
19. Kersti Laupa
20. Alvina Lillemets
21. Mari Lindam
22. Ülle Lumeste
23. Karin Lääne
24. Tiina Maisa
25. Ulvi Metsmaa
26. Aivar Muttik
27. Kalmer Pasovs
28. Tiiu Pärnik
29. Tiia Reimets
30. Toomas Rähn
31. Aida Sarapuu
32. Heiki Silem
33. Helve Silem
34. Siiri Sobak
35. Alar Tamm
36. Niina Tolpina
37. Tauno Tuula
38. Larissa Usvjat
 

Rakendusmatemaatika (eesti õppekeelega): matemaatik

1. Tiiu Aamos
2. Sander Hannus
3. Tõnu Kiisk
4. Urmas Kullerkann
5. Karin Kurg
6. Leili Kuusk
7. Toomas Lepikult – kiitusega
8. Kersti Lindeberg
9. Tõnu Pira
10. Jaanus Pöial – kiitusega
11. Mare Raus 
12. Anneli Rähn
13. Viljo Soo
14. Tõnu Tamme – kiitusega
15. Sirje Tikan
16. Tarmo Tikan
17. Milja Trutsi – kiitusega
18. Marju Unt
19. Eve Vaher
20. Veste Virkebau
 

Rakendusmatemaatika (vene õppekeelega): matemaatik

1. Svetlana Baškova
2. Ilana Bulkovštein
3. Galina Bõvševa
4. Tatjana Ivanova
5. Boris Karpov 
6. Nadežda Kolesnik
7. Niina Kotova
8. Tatjana Larkina
9. Galina Paranina
10. Natalija Savtšenko
11. Tatjana Solovjova
12. Aleksandr Tsikin
13. Niina Tšelnakova
 


1981

Matemaatika: matemaatik, pedagoog

1. Lea Abolkaln
2. Viktor Abramov
3. Jelena Afanasjeva
4. Laine Aluoja
5. Õie Artma
6. Jaan Ereline
7. Helve Issak 
8. Signe Järve
9. Tatjana Kabin
10. Aida Kallaste
11. Aino Kitsik
12. Ene Kivi
13. Katrin Kokk – kiitusega
14. Villu Kopli
15. Maarika Korm – kiitusega
16. Jelena Korsakova
17. Inge Kärbla
18. Krista Lindermann
19. Ülar Loolaid
20. Isabella Maripuu
21. Helle Mark
22. Urve Olesk
23. Külli Pallas
24. Urve Paulmann
25. Galina Petrova
26. Küllike Pütsep
27. Külli Püvi
28. Heli Raadik
29. Pilvi Rand
30. Heli Raudsaar
31. Reet Reiman
32. Vahur Salom
33. Reet Sepp
34. Toomas Sepp
35. Mati Siim
36. Mare Siim 
37. Arvet Silk
38. Juta Simm
39. Maret Simm
40. Krista Soon
41. Tõnu Tambur
42. Anne Tell
43. Tea Toode
44. Andres-Aare Tooming – kiitusega
45. Galina Trussova
46. Tiina Tõnnson
47. Tiiu Uibo
48. Aita Viigi
 

Rakendusmatemaatika (eesti õppekeelega): matemaatik

1. Elle Abramova
2. Ülle Kalma
3. Erika Kanepi
4. Marju Käärmann
5. Mait Lang
6. Toivo Leisner
7. Ivika Lukk
8. Ago Lumeste
9. Peep Lõbu
10. Toomas Metsmaa – kiitusega
11. Aivar Mikko
12. Andrus Salupere
13. Juhan Tammeraid
14. Astrit Urva
15. Riho Vaab
16. Astra Veelmaa
 

Rakendusmatemaatika (vene õppekeelega): matemaatik

1. Semjon Aronov
2. Alevtina Baum
3. Jelena Bžitskaja
4. Nikolai Fefelin
5. Alla Gorbenko
6. Valeri Gorjatšev – kiitusega
7. Anneli Haikara
8. Viktor Hartõkainen
9. Larissa Igonina
10. Maie Kannula
11. Ljudmilla Koleda
12. Natalja Maier
13. Ljudmila Olikainen
14. Jelena Ozerova
15. Juri Prilutski
16. Irina Retškalova
17. Irina Suprunova
18. Tatjana Šokel
19. Irina Tokareva
20. Juri Usvjat
21. Jefim Vaisman – kiitusega
22. Anna Volodina
 


1980

Matemaatika: matemaatik

Neeme Oit

Matemaatika: matemaatik, pedagoog

1. Lembi Aart
2. Ants Aasma – kiitusega
3. Ain Ago
4. Reet Aigro
5. Mirja Arm
6. Viljar Aro – kiitusega
7. Edda Ilves
8. Helje Jaarma
9. Tiiu Kadak
10. Heljo Kaima
11. Katrin Keerutaja
12. Reet Krumm
13. Eerik Laanmets
14. Ilmar Lepik
15. Tiina Lihu
16. Mall Lilleleht
17. Rudo Lilleleht
18. Ellen Lints
19. Aivar Luhaorg
20. Viktor Lääts
21. Tarmo Metsmägi
22. Avo Mitt
23. Sirje Peeduli
24. Lembit Ratasepp
25. Toomas Riet
26. Marje Riidamets
27. Einar Rull – kiitusega
28. Tiina Rusalepp
29. Tiia Salumägi – kiitusega
30. Valli Siruli
31. Endriko Suurmets
32. Helgi Suurmets
33. Külli Talpsepp
34. Mai Talviste
35. Nelli Tamme 
36. Sirje Tibar
37. Raul Vatsar
38. Elge Õunapuu – kiitusega
39. Lembit Õunapuu - kiitusega
 

Matemaatika: matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Andres Murumets
2. Arvo Aun

Rakendusmatemaatika (eesti õppekeelega): matemaatik

1. Mati Heero
2. Merike Hvalõnskaja – kiitusega
3. Mare Just
4. Mart Kallaste
5. Merike Koov – kiitusega
6. Sirje Kruustük
7. Andres Lilla
8. Aivar Natus
9. Jüri Noor
10. Silje Rannasoo
11. Toomas Raus 
12. Ülle Särgava
13. Marika Telgmaa
14. Peeter Trutsi
15. Mari Volberg
 

Rakendusmatemaatika (vene õppekeelega): matemaatik

1. Aina Einman
2. Tatjana Garagulja
3. Jelena Issakova
4. Galina Ivanova
5. Jolan Kertai
6. Jelena Komarova
7. Tatjana Koroljova
8. Irina Lehmus
9. Natalja Ništšaja
10. Olga Obojeva
11. Marina Panasjuk
12. Marina Perepjolkina
13. Georgi Slavin
14. Vela Slobitker
15. Valentina Sokratova
16. Olga Spiridonova
17. Natalja Sudakova
18. Tereša Šiljajeva
19. Ljudmila Šubina
20. Irina Tiis
21. Aleksandr Tolpin
22. Svetlana Tšerenkova
23. Nadežda Tševõtšelova
24. Vladimir Vokin

1979


Matemaatika: matemaatik

Mati Muinaste

Matemaatika: matemaatik, pedagoog

1. Aivar Kauge
2. Irene Lasberg
3. Kalev Lasberg – kiitusega
4. Ene Lillevel
5. Mall Paat – kiitusega
6. Valvo Paat
7. Ester Paltšikova
8. Tiia Penjam – kiitusega
9. Sirje Pihlap
10. Kaja Põldes
11. Riina Randmaa
12. Ülle Reinson
13. Tiiu Sasi
14. Marit Silla
15. Merle Silla
16. Anne Tõru
17. Martin Viil – kiitusega
 

Matemaatika: matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Mall Aso
2. Tiit Maisa

Rakendusmatemaatika: matemaatik

1. Hillar Allik
2. Niina Beljajeva
3. Anu Gross – kiitusega
4. Inna Ivaškina
5. Heiki Kallas
6. Arvi Kampus
7. Lilia Karpova
8. Ala Kobzar
9. Olga Kruglova
10. Aarne Kurjama
11. Svetlana Landrat
12. Anatoli Levin
13. Avo Levisto
14. Aare Malling
15. Ljudmila Maslenikova
16. Karmen Mednis
17. Andres Merilo
18. Tatjana Mikuševa – kiitusega
19. Ljudmila Morozova
20. Valentina Orlova
21. Karl Ottas
22. Svetlana Pavlova
23. Jaan Penjam – kiitusega
24. Aleksandr Pimenov
25. Jevgeni Porjadin
26. Uuno Puus-Puuts
27. Lilian Puust – kiitusega
28. Toivo Põld
29. Agnes Pärn
30. Katriin Ratasepp
31. Fjodor Sosenkov – kiitusega
32. Jelena Surkova
33. Marianna Sušilina
34. Aleksandr Žarinov
35. Jelena Žiltsova
36. Ago Tiiman
37. Tatjana Vask
38. Priit Võhandu
39. Mare Vähi
 


1978

Matemaatika: matemaatik

1. Oleg Bogdanov
2. Ulvi Bogdanova
3. Peeter Ello
4. Uno Hämarik – kiitusega 
5. Heli Jullis
6. Toivo Jullis
7. Raivo Leht
8. Peeter Mustkivi
9. Tõnu Oja
10. Gennadi Olenev – kiitusega
11. Tõnu Rohumäe
12. Tiit Roosmaa
13. Maire Tšemarin
 

Matemaatika: matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Mare Harkmann
2. Sirje Jürgenson
3. Eve Kallaste
4. Eha Kuhi
5. Liivi Kundla
6. Väino Kundla
7. Viive Laupa
8. Külli Loos
9. Kersti Luik
10. Silva Luuk
11. Maire Manglus
12. Anne Martis
13. Ülo Martis
14. Anu Merilo
15. Tatjana Mägi
16. Niina Mändmets
17. Valeri Paltšikov
18. Aime Reiljan
19. Jaan Reinson
20. Toivo Reitalu
21. Evi Riivits
22. Rein Riivits
23. Hannes Saarsoo
24. Viire Sepp
25. Marina Siimon
26. Ester Sõtšova
27. Reet Tamm
28. Edda Valdmets
29. Peeter Valk
30. Enela Vassiljeva
 

Rakendusmatemaatika: matemaatik

1. Mihhail Altement
2. Katerina Bassarab
3. Mihhail Fleiderviš
4. Jaan Ingo
5. Madis Järv
6. Lembe Kase
7. Jaan Kivaste
8. Juri Knjazihhin – kiitusega
9. Olga Korberg
10. Oleg Korsunski
11. Ksenia Lissenko
12. Margarita Markušina
13. Aleksander Maršak – kiitusega
14. Jelena Maršak
15. Maaja Merilo – kiitusega
16. Leonid Orehhov
17. Irina Orehhova
18. Enno Pedoson
19. Merle Pedoson
20. Anna Petrova – kiitusega
21. Ain Rasva
22. Ellu Saar – kiitusega
23. Eve Simm
24. Svetlana Zagradskaja – kiitusega
25. Endel Talpsepp
26. Illo Talur
27. Nadežda Terep
28. Mai Toom
29. Olev Toom
 


1977

Matemaatika: matemaatik

1. Anne Aun
2. Juhan Habicht
3. Toivo Hartikainen
4. Jüri Kahn
5. Mare Lepik
6. Reet Luik
7. Leo Lume
8. Jüri Metsalu
9. Pille Metsalu
10. Andrus Rips – kiitusega
11. Lehte Rüütna
12. Laur Sarv – kiitusega
13. Kaie Sokmann
14. Jüri Tammekivi
15. Toomas Toomsalu
16. Jaak Uba
17. Madis Uibu
 

Matemaatika: matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Leidi Aadussoo
2. Hilja Afanasjeva
3. Edvi Freiberg
4. Ain Joosep
5. Helle Kikas
6. Anu Koovit
7. Juta Lillemets
8. Helve Mogom
9. Toivo Mogom
10. Kristin Palm
11. Paul Palm
12. Jüri Sasi
13. Ariita Sepp
14. Harry Sepp
15. Eha Tilk
16. Leini Vahtras
17. Maaja Valter – kiitusega
18. Aili Vellend
 

Rakendusmatemaatika: matemaatik

1. Svetlana Fandjušina
2. Anu Hartikainen
3. Aili Ilves
4. Urve Kain
5. Rein Kask – kiitusega
6. Marika Kivilaid
7. Tiit Kivilaid
8. Joel Kütt
9. Andrus Laurand
10. Üllas Linder
11. Rein Lindström
12. Tamara Litvak
13. Tiiu Lume
14. Larissa Mihailova
15. Nadežda Muhhina
16. Juri Petrov
17. Irina Podlipskaja
18. Olavi Randma
19. Vivian Randma
20. Natalja Rossiina
21. Eldur Stalmeister
22. Luule Sõber
23. Tiit Sõber
24. Lea Tallika
25. Veera Tšertilina
26. Marika Uude 
27. Jüri Vardja
28. Eugeni Vares
29. Helve Vares
30. Andrus Voolaine
 


1976

Matemaatika: matemaatik

1. Viktor Abo
2. Marina Advelt
3. Andres Kiviste
4. Külliki Kiviste
5. Rein Lepik – kiitusega
6. Jüri Lippus – kiitusega
7. Indrek Loide
8. Ann Mikkov
9. Peeter Mikkov
10. Mai Palginõmm – kiitusega
11. Lea Pallas
12. Lembit Pallas
13. Mari Pastak
14. Heikki Päeva
15. Peep Ridala – kiitusega
16. Raivo Ruus
17. Sirje Ruus
18. Anton Tuul
 

Matemaatika: matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Tiit Erm
2. Helju Hansen
3. Ülle-Mari Hämarik
4. Tiit Kalda 
5. Sirje Kallaste
6. Ene Kalmus
7. Mare Laane
8. Ellen Leivokene
9. Tiina Lorents
10. Ludmilla Malenkova
11. Mart Oja
12. Jaano Peet
13. Ille Pihlak
14. Aime Punga
15. Juta Reimo
16. Ester Rikk
17. Maire Sarv
 

Rakendusmatemaatika: matemaatik

1. Galina Anohhina
2. Aleksander Bronštein
3. Aleksander Drozdov
4. Erika Ebrok
5. Ljudmila Filatova
6. Helgi Hütt
7. Liisi Jakobson
8. Sirje Koppel
9. Vladimir Kozlov
10. Aleksei Krupenski
11. Ljudmila Langinen
12. Vambola Leping
13. Tiiu Lippus
14. Sergei Litvak – kiitusega
15. Signe Loit
16. Tatjana Maier
17. Anu Mäe
18. Ere Orav
19. Pille Peet
20. Sergei Piskarev – kiitusega
21. Ljudmila Plotkina
22. Oleg Podlipski
23. Ene Rannamets
24. Helju Ridala – kiitusega
25. Svetlana Sentjurova
26. Inge Sildnik
27. Valeri Suurna
28. Aleksander Šandrik
29. Boris Šehtman
30. Tiiu Toomingas
31. Larissa Tšekalenko
32. Helle Tõnsau
33. Svetlana Veingold
 

Mittestatsionaarne õpe

Svetlana Simonova (n. Smirnova)

1975

Matemaatika: matemaatik

1. Mare Aleksa – kiitusega
2. Agu Nigul
3. Peeter Normak – kiitusega
4. Rein Riispere
5. Ülo Samarüütel
6. Peeter Trifonov
7. Toomas Vään – kiitusega
 

Matemaatika: matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Mai Aavasalu
2. Lia Joamets
3. Helmer Jõgi
4. Liidia Jürgens 
5. Mare Kaare
6. Kaie Kallak
7. Aime Kanarik
8. Veera Laur
9. Edvig Laurimaa
10. Viia Lutsoja
11. Marika Nigul
12. Ramil Nisamedtinov
13. Reti Pulk
14. Kaie Raidma
15. Leo Raidma
16. Toivo Riimaa
17. Elina Sarapik
18. Anne Tang
19. Malle Vaga
20. Vilma Vidil
 

Rakendusmatemaatika: matemaatik

1. Tatjana Burmakina
2. Klaara Goldenberg
3. Julia Gontšarenko – kiitusega
4. Milvi Jõeäär
5. Sirje Järvpõld
6. Mare Kalder
7. Ljudmila Karpenko – kiitusega
8. Ester Kets
9. Reet Kihva
10. Maila Krinal
11. Anu Kurvits
12. Olga Küpersep
13. Asta Levo
14. Oleg Lissenko
15. Mart Metsalu
16. Sirje Metsalu
17. Peeter Nurga
18. Mare Reinok
19. Anna Šilman – kiitusega
20. Katrin Toomel
21. Mae Uri
22. Inna Velbaum
23. Oleg Vohmjanin
 

Mittestatsionaarne õpe

1. Olavi Pihkva
2. Sergi Tarassov

1974

 

Matemaatika: matemaatik

1. Kaie Vasarik

Matemaatika: matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Malle Ahun
2. Elle Allikvee
3. Mare Ammas
4. Riina Bergmann
5. Helle Eermaa
6. Marju Hanson
7. Marika Ilves
8. Helle Jupits
9. Heinar Kool
10. Elve Kotta
11. Külli Kukk
12. Urve Mikker
13. Etna Nõmm
14. Marge Pajo
15. Raivo Põldaru
16. Kersti Sahk
17. Elve Tammes
18. Anne Titov
 

Rakendusmatemaatika: matemaatik

1. Valentina Arsentjeva
2. Anne Hirvesaar
3. Rotmir Karpenko
4. Ljudmila Kezonen
5. Viktor Korsunski – kiitusega
6. Lembitu Kuuse 
7. Malle Lehes
8. Helle Lellep
9. Peep Miidla
10. Tatjana Neunõlova
11. Edda-Merike Pelt
12. Jaan Pelt
13. Enno Raudsaar
14. Eevi Remmel
15. Kaarel Ross – kiitusega
16. Margarita Saukas
17. Jaan Sipelgas
18. Lembit Talpsepp – kiitusega
19. Arnold Tenusaar
20. Aino Tiismaa
21. Imbi Traat
22. Veiko Vanatoa
23. Jüri Vilismäe – kiitusega
 

Mittestatsionaarne õpe

1. Edgar Heeringson
2. Luule Laja


1973

Matemaatik

1. Inna Baron
2. Mihhail Didõk
3. Juri Gontšarenko
4. Olga Grigorenko
5. Heido Hurt
6. Aleksandra Ježova
7. Jaan Kaasik
8. Ene Kahro
9. Henn Kaldma
10. Juta Kask
11. Tõnis Kiisküla
12. Ilmar Kirjanen
13. Arvo Kivikas
14. Tiit Koppel
15. Enn Kuldmaa
16. Ene Käärik
17. Toivo Leiger – kiitusega
18. Ain Lepik
19. Uudo Liias
20. Natalja Loštšenkova
21. Galina Lukkonen
22. Aime Martin
23. Moris Mašurjan
24. Boriss Matin
25. Toomas Meressoo
26. Merik Meriste
27. Mihkel Merivoo
28. Aare Mugu
29. Iris Mürk
30. Natalja Nikulina
31. Alar Onoper
32. Berti Orenštein
33. Tiit Prank
34. Nellja Pärtma
35. Avo Raup
36. Aili Rätsep
37. Ludmilla Semmel
38. Alar-Ferdinand Sikka
39. Miron Soltanovitš
40. Raissa Sorgina – kiitusega
41. Madis Sulg
42. Ene-Lea Suls
43. Jüri Tammemägi
44. Urve Tellas
45. Tõnis Tiits
46. Matti Timmermann
47. Ivo Vana – kiitusega
48. Aare Vooglaid
49. Maie Vooglaid
 

Matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Viivi Ehasalu
2. Anu Eimre
3. Kalju Haabmets
4. Lia Helemäe
5. Aili Hollak
6. Ilme Hõbemägi
7. Helgi Ilves
8. Vivian Joonas
9. Saima Jürgenson
10. Ene Kirjanen
11. Ülle Liiv
12. Anne Lindström
13. Kärt Loss
14. Anu Meos
15. Vello Mettis
16. Riina Miljan
17. Toivo Peterson
18. Linda Salujärv
19. Leevi Selliov
20. Elve Sikk
21. Ilme Sõber
22. Age Tammur
 

Mehaanika

1. Peep Moorlat

Mittestatsionaarne õpe: matemaatik

1. Ants Arend
2. Laida Lahesalu
3. Vahur Raie
 


1972

Matemaatik

1. Kaarel Allik 
2. Svetlana Anissimova
3. Juri Beloussov
4. Eleonora Fljaišer
5. Vladimir Fljaišer – kiitusega
6. Lev Groger
7. Leevi-Rahuleid Hark – kiitusega
8. Artur Hoch
9. Märt Ibrus
10. Valentina Ivanova
11. Jan Kaližski
12. Rein Kallas
13. Andres Kerge
14. Boris Kirillov
15. Natalia Klimuševa
16. Ants Lehtlaan
17. Sirje Leppik
18. Krista Lõhmus
19. Eve Martin – kiitusega
20. Matti Männik
21. Tiina Mölder
22. Fjodor Nazarov
23. Hannes Näripä
24. Peeter Oja 
25. Kalle Pedastsaar
26. Martti Preem
27. Kalev Pärna
28. Mare Rast
29. Tiit Riismaa
30. Grigori Rubanovitš
31. Leini Saar
32. Tõnu Saluäär
33. Rein Siirmann
34. Helja Sikk
35. Jaak Simm
36. Tiina Simm
37. Galina Štšeduhhina
38. Valeria Zeltser
39. Elve Talvis
40. Paul Tammeorg
41. Jüri Tiirmaa
42. Mare Tiirmaa
43. Sergei Tšebotarjov
44. Toomas Täht – kiitusega
45. Peep Uba
46. Kalle Vanaveski
47. Tõnu Veiderpass
 

Matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Rein Eimre
2. Mare Haran
3. Heino Heinla
4. Leili Jomp
5. Peeter Kreitzberg
6. Liivi Kull
7. Tiiu Leetma
8. Lea Lepmann
9. Tiit Lepmann
10. Ly Loigu
11. Larissa Lõhmus
12. Katrin Randus
13. Olev Saluveer
14. Toomas Samm 
15. Toomas Sikk
16. Andi Tamm
17. Luule Tamm
18. Viive Tamm
19. Hille-Made Varul
 

Mittestatsionaarne õpe: matemaatik

1. Siiri Silk
2. Krista Stahl


1971

Matemaatik

1. Nelli Abo
2. Olav Altosaar
3. Sergei Bogdanov
4. Ruth Einsild (Ääremaa)
5. Luule Engel
6. Aleksander Fljaišer – kiitusega
7. Ljudmila Germanova
8. Külli Jaagupalu (Kärner)
9. Aime Juust
10. Uuno Juust
11. Kalle Kaarli – kiitusega
12. Andi Kivinukk
13. Tõnu Kollo
14. Evi Koppel
15. Ülle Kotta
16. Galina Kovalenko
17. Indrek Kressa
18. Jaak Kroon
19. Jelena Kurafejeva
20. Peeter Küüts
21. Tiiu Küüts
22. Juhan Laas
23. Inno Maasikas
24. Andrei Martin
25. Valentina Martinson
26. Inge Nael
27. Jevgenia Netšajeva
28. Mare Nukk
29. Arvet Pedas
30. Merike Puks
31. Ene Pürn
32. Grigori Rabkin
33. Vello Roo
34. Raul Roomeldi
35. Kristin Selberg
36. Helju Sildos
37. Viktor Spesivõhh – kiitusega
38. Eve Talkop
39. Ebu Tamm
40. Lembit Tampõld
41. Mait Teesalu
42. Raivo Täht
43. Siiri Uri
44. Vahur-Antsi Vaatmann
45. Mark Zeltser
46. Mihhail Zimirev
47. Larissa Zingfeld
48. Asta Zirk
49. Ljudmila Žurova
50. Mihkel Täht
51. Liidia Vernitskaja
 

Matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Gaida Anier
2. Arno Aser
3. Saima Avalo
4. Asta Holtsmann
5. Pille Jakobson
6. Viia Keeru
7. Anne Kunder
8. Väino Külvi
9. Ene Lillipuu
10. Tiiu Mägilaid
11. Toomas Mälksoo
12. Anu Nael
13. Saima Paal
14. Lilis Preimer
15. Tiina Päll
16. Tiia Püssa – kiitusega
17. Mare Randmäe
18. Elle Roosi
19. Tiia Toobal
 

Mittestatsionaarne õpe: matemaatik

1. Vello Kukk

Mittestatsionaarne õpe: matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Helgi Koplioja
2. Laine Lahesoo


1970

Matemaatik

1. Olev Ait
2. Manja Albert
3. Helle Astel (Tiidenberg)
4. Šaja Berkovitš
5. Margarete Elings
6. Ants Helemäe
7. Urve Hiiesalu
8. Viive Hämarsoo
9. Kristin Johari
10. Tõnis Kelder
11. Virve Kippasto (Kelder)
12. Sirje Kuld
13. Reet Kulmet
14. Ülo Kährik
15. Marge Köbas (Lepp)
16. Ilme Lammertson
17. Helle Lass (Pikk)
18. Riho Lepp
19. Vello Männik
20. Jüri Pikk
21. Peeter Puusemp
22. Ingrid Rebane
23. Kaie Redi
24. Mati Räbovõitra
25. Jairi Salumäe
26. Jaak Sikk
27. Marju Šlapikiene
28. Viivi Talvoja
29. Eda Uustalu
30. Tiiu Vallner
31. Uuno Vallner
32. Anne Villems
 

Matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Jüri Afanasjev
2. Andres Haavasalu
3. Helki Hirchon
4. Tiiu Järviste
5. Kaarel Kalmet
6. Marje Kivi
7. Tiiu Kährin
8. Salme Lippart
9. Ülle Lossmann
10. Silvi Malv
11. Hans Oidjärv
12. Mare Ojaperv
13. Evi Org
14. Inna Sepp
15. Kalju Siilivask
16. Virve Sinev
17. Helve Tellas
18. Elts Vaga (Abel)
19. Tiiu Vaiknemets
20. Aili Varjas
 

Mehaanik

1. Mati Heinloo
2. Enno-Olavi Saks

Mittestatsionaarne õpe: matemaatik

1. Enn Toom

Mittestatsionaarne õpe: matemaatik, matemaatikaõpetaja

1. Jevgeni Semjonov

1969

 

Arvutusmatemaatika

1. Gerda Angeltšok
2. Elvi Ehasalu
3. Jaan Ehasalu
4. Aleksander Fleišman
5. Samuil Hain
6. Toivo Hallika
7. Jaan Huik
8. Heiki Jokk
9. Viivi Jokk
10. Ruslan Karpenko
11. Tatjana Karpenko
12. Jaan Kolde
13. Mihhail Lanin
14. Sirje Linnamägi
15. Svetlana Litvinenko
16. Tiiu Lõhmus
17. Valentina Magajeva
18. Silvi Noomen
19. Galina Pensa (Vuks)
20. Anne Poom (Hintser)
21. Jüri Rannak
22. Diana Salganik
23. Leida Sammel (Noorma)
24. Helbe Sonn (Paabot)
25. Tamara Šaganova
26. Jaak Tepandi
27. Mati Tombak
28. Ljudmila Vassilitšenkova
29. Naima Villo
 

Pedagoogika

1. Elle Kikerpill
2. Tiina Koort
3. Aime Kuusemets
4. Reet Leidmaa
5. Helju Põllumees
6. Maire Raudava
7. Ülle Saag (Juurik)
8. Ruth Saar
9. Helmi Soodla
10. Helgi Tammer
11. Viivi Truija
12. Erika Tõnts
13. Aili Vares
14. Leili Vedler
15. Anu Veski
16. Linda Ölluk

Mittestatsionaarne õpe: matemaatik

1. Eve Korjus

 


1968

Arvutusmatemaatika

1. Helle Aua
2. Urve Ese
3. Kaja Johannes (Suurmets)
4. Kadrin Kauri
5. Jüri Kirs
6. Mare Koit
7. Anne Kolde (Jõeveer)
8. Anne Köösel
9. Tiina Laumets
10. Jaan Lellep
11. Elvi Mettig
12. Helgi Müür
13. Virve Peil
14. Siiri Pleer
15. Koidula Rauba (Vassiljeva)
16. Mari Reinok
17. Anu Sepping
18. Virge Soomer
19. Aleksandu Zirk
20. Reet Tammeveski
21. Epp Usai
22. Merike Virkus
23. Enda Vuurmann
 

Pedagoogika

1. Ilme Aarik
2. Maie Ariva
3. Lilli Floren (Srõnadko)
4. Laine Hummal
5. Laine Kask (Oolu)
6. Eve Kiho
7. Hans Klauks
8. Vilvi Kukk
9. Helve Kõrtsini (Vares)
10. Silvi-Johanna Mikk
11. Mari Milder
12. Heli Piiri
13. Anne-Monika Simm
14. Õie Unn
15. Mare-Lee Veskimets (Hamer)
 


1967

Arvutusmatemaatika

1. Maie Ermus (Otsmann)
2. Anne Kranig
3. Anne Laretei (Tali)
4. Arnold Leiten
5. Kaja Lätt (Pragi)
6. Elsa Metsar
7. Külli Mikli
8. Asta Männik (Rull)
9. Viktor Orlov
10. Reet Pau
11. Maie Pedak
12. Leiki Sikk (Loone)
13. Liina-Mai Tooding
14. Malle Varjas (Fischer)
15. Ellen Veeber (Redi)
16. Kuldev Ääremaa
 

Pedagoogika

1. Arvid Allemann
2. Evi Allemann
3. Vilve Allikas
4. Elle Eraste
5. Helvi Ilves
6. Elli Ilves
7. Raivo Kender
8. Maret Leesi
9. Heli Moorlat (n. Mang)
10. Mare Mäeks
11. Eve Paap
12. Heli Palusalu
13. Siiri Peets
14. Raivo Ruut
15. Vaike Rõuk (Kukk)
16. Helgi Siim
17. Aldo Sokk
18. Maret Tomson (n. Kangro)
19. Hilda Veidenberg
20. Malle Übius
 


1966

Arvutusmatemaatika

1. Mati Abel
2. Viktor Aladjev
3. Sirje Grosberg (n. Sild)
4. Hando Luik
5. Anne Luts (Puks)
6. Maire Maasik
7. Toomas Mikli
8. Liivi Prisk
9. Karl-Klaus Puck
10. Peeter Pungar
11. Eda Pungar (n. Perle)
12. Ülle Remmel (Heinla)
13. Elvi Rõõmus (Nõmm)
14. Rein Staub
15. Tiina Suits (Lasn)
16. Tiiu Tamlak
17. Ella Viikmann
 
Pedagoogika

1. Ly Järve
2. Linda Kask (Lillemägi)
3. Leida Loog
4. Anne Muks
5. Mare Mägestik
6. Eva Mättas
7. Maie Oja
8. Kaja Rammo
9. Kaie Rootalu
10. Milvi Simson
11. Eevi Soome
12. Koidu Tomberg
13. Jaak Tamm
14. Elvi Uba
15. Elvi Utt
16. Maria Varik
 


1965

Arvutusmatemaatika

1. Paul Alapuu
2. Ilona Are (Kuusik)
3. Mare Hoolma
4. Kalju Jurkatamm
5. Enno Kolk
6. Olavi Kärner
7. Aavo Lossmann
8. Anne Palge (Limak)
9. Leo Prisk
10. Kaarin Riives
11. Elve Rooba
12. Paavo Rooba (end. Kotljarov)
13. Ivar Tammeraid
14. Kai Vihalem
 

Pedagoogika

1. Mati Kammiste
2. Linda Kukrus
3. Linda Lippur
4. Mart Möls
5. Maimu Paju (Kalvet)
6. Ülle Piiroja (n. Amandus)
7. Ene Pomerants
8. Are Puudersell
9. Lea Ruul (n. Kägi)
10. Vilma Rätsepso
11. Leili Soonvald
12. Aita Vassil (Raudsepp)

1964

Arvutusmatemaatika

1. Ille Adamson
2. Jaak Henno

3. Ain Iher

4. Uno Kaljulaid
5. Otto Karma
6. Malle Karolin
7. Ove Karu
8. Jüri Kiho
9. Hele Kiis
10. Rein Kolde
11. Luule Laane
12. Taivo Liiva
13. Aivo Parring
14. Anne-Mai Parring (n. Sepandi)
15. Maie Rahendi
16. Jüri Rebane
17. Mauno Reisner
18. Elmar-Oskar Sakkov
19. Enn Sarv
20. Heino Türnpu
21. Ivi Vainikko (n. Riso)

 

Pedagoogika

1. Malle Altement (n. Mets)
2. Astra Kukk 

3. Tõnu Lindsalu

4. Ellu Niidas
5. Kadri Nupp (n. Kuremaa)
6. Elvi Piirmann (n. Teiva)
7. Ilda Rääbis (n. Peegel)
8. Ene Tsirk (n. Raudpuu)
9. Marvi Vanem (n. Sarapuu)


1963

1. Karl Ariva
2. Peeter Eelma

3. Evi Eelma (n. Arro)

4. Elle Eier
5. Maia Hein
6. Andres Jaeger
7. Jüri Kajari
8. Imbi Kask
9. Kalju Kenk
10. Aivi Kiider
11. Enn Kreem
12. Tiiu Laido
13. Jüri Lamp
14. Vidrik Luiga
15. Eva Nazarova
16. Tiit Nilson
17. Leida Puusepp (n. Grüner)
18. Evi Reede
19. Vaike Reino
20. Igor Saarniit
21. Anneli Seitam
22. Lii Sepp
23. Mare Toodo (n. Leedu)
24. Tiina Veldre (n. Ehala)
25. Maie Viitso (n. Korjus)

 


1962

1. Rutt Aimla
2. Esta Annom (n. Reoli)

3. Tiit Eenmaa

4. Jevgeni Gabovitš
5. Arvo Jaanson
6. Heli Joamets
7. Hille Kaarlep (n. Raegma)
8. Helve Kaju
9. Mare Kalberg (Jaeger)
10. Elle Kelu (n. Välimets)
11. Alu Külm
12. Juta Külm (n. Salm)
13. Enno Lelumees
14. Linda Lember
15. Laine Maasik (n. Sepping)
16. Ilmi Mauso
17. Rein Alar Noorma
18. Vaike Päll
19. Tiina Rauk (n. Huik)
20. Urve Rümmel (n. Lindrop)
21. Ludmilla Schultz (Ptšelovodova)
22. Tinn Veljo

 


1961

1. Sirje Eensoo
2. Säde Erman

3. Arvo-Hannes Jägel

4. Maie Koorm
5. Mati Krull
6. Aime Kruusmaa
7. Virve Kungla
8. Mati Lauri
9. Reeta Lehtmets (n. Sepp)
10. Jaak Lõhmus
11. Ilme Näkki
12. Mall Paltser
13. Aino Pihlak (n. Taidla)
14. Mait Sarv
15. Siiri Suuroja
16. Jüri Tapfner
17. Tiiu Tauts
18. Tõnu Tiits
19. Teet Tobias
20. Liivi Urm (n. Asi)
21. Aare Ustaal
22. Otu Vaarmann
23. Gennadi Vainikko
24. Aime Viil (n. Abrams)
 


1960

1. Viljar Allsalu
2. Linda Ehatamm (n. Narusberg)

3. Mihkel Jõeveer

4. Rein Jürgenson
5. Urve Jürgenson (n. Vitsur)
6. Reet Kama
7. Eino Kangur
8. Helvi Kangur (Jõulu)
9. Aivo Kivila
10. Agnes Krull (n. Sikk)
11. Valdur Laager
12. Enn Lasn
13. Urve Lind (n. Räästas)
14. Heldur Lõhmussaar
15. Koidu Marge
16. Ingrid Mauer
17. Olev Meremaa
18. Anna Moro
19. Rünno Mullari
20. Mati Oper
21. Urve Oper (n. Kalju)
22. Elgi Pallum (n. Pikpoom)
23. Reedik Palm
24. Maret Peterson
25. Helgi Poll (n. Hoole)
26. Elvi Pruuden (n. Karu)
27. Aino Põllu (n. Kang)
28. Olvi Pähklepa (Palatu)
29. Ainard Raig
30. Ene Raudpuu (n. Zirk)
31. Mae Reigo
32. Silvi Roomets (n. Aben)
33. Eha Seevel
34. Rein Tammeste
35. Ants Tauts
36. Rein Tomberg
37. Margus Tõnnov
38. Helgi Uudelepp
39. Ülo-Ilmar Veltmann
40. Maie Veske
41. Laine Vettik (n. Purge)
42. Reet Viira (n. Oronok)

1959

1. Tõnu Akkel
2. Jüri Einpaul
3. Maret Einpaul (n. Vaikla)
4. Helgi Hiiemäe
5. Tiiu Jõgi (n. Tammai)
6. Mall Kakko (n. Jõe)
7. Toomas Kala
8. Valve Kalmer (n. Tepp)
9. Kadri Kapp (Pajula)
10. Elvi Keerberg
11. Helja Klement
12. Ain Korjus
13. Endla Kõva (n. Kruus)
14. Ants Laumets
15. Airi Laumets (n. Arumäe)
16. Laine Lember
17. Mart Liigant
18. Evi Mitt
19. Salme Moks (n. Kaup)
20. Viive Mülle (Täks)
21. Helju Ojaots (n. Kohk)
22. Linda Pallas (Mamenkova)
23. Valdik Pilt
24. Helju Rae (n. Raidmets)
25. Jaan Reimand
26. Hilja Räni
27. Maia Sass (Paalberg)
28. Freidrich Seeman
29. Leela Sihvart
30. Gerta Tiidumaa (n. Pendonen)
31. Leida Tuulmets (n. Piirimäe)
32. Eve Vahesaar (n. Salum)
33. Kalle Velsker
34. Salme Velsker (n. Reeman)
35. Zoja Villa (n. Viks)
36. Malle Vinni (n. Neemaru)
37. Hilda Vomm (n. Luts)
 


1958

1. Olga Aan (n. Rahu)
2. Milvi Alunurm (n. Meri)
3. Vaike Grünbaum (n. Minner)
4. Leo Heinla
5. Aksel Jõgi
6. Eve Karrin (Mõisavald)
7. Heljo Kessel (n. Oinus)
8. Endel Kinks
9. Elviira Kozlova (n. Toss)
10. Juta Krabi (n. Ott)
11. Helgi Kõiv (n. Hansen)
12. Lilia Köstner (n. Pähkel)
13. Ahto Lõhmus
14. Ustav Malkov
15. Urve Mihkelson (n. Künnapas)
16. Haime Peedoksaar (Alamets)
17. Hilda Roosvee (n. Lõbus)
18. Heino Savi
19. Heldor Silling
20. Marta Tõnisalu (n. Romberg)
21. Frederik Vichmann
 


1957

1. Samuil Geisberg
2. Aino Hallik
3. Juri Jartsev
4. Silvia Lepik (n. Linno)
5. Moise Levin
6. Lembit Luht
7. Endel Puusepp
8. Enno Saareste
9. Kaljo Soonets
10. Samuil Zak
11. Lea Teever (Laaneväli)
12. Helve Teever (n. Robi)
13. Ene Tiit (n. Humal)
14. Irma Tulev (n. Jamsa)
15. Elvi Virma (n. Häelme)
16. Linda Vool (n. Tamme)
 


1956

1. Eino Aarend
2. Ants Arak
3. Elsa Aruoja (n. Pihlapuu)
4. Simson Baron
5. Asta Eero
6. Zanna Jaagura (Babenko)
7. Erich Jõgi
8. Enn Kiiler
9. Urve Korol (n. Õiglane)
10. Aso Leps
11. Lukreetsia Liin (n. Otti)
12. Andrei Meos
13. Vilmi Möll (n. Peterson)
14. Paavo Nukke
15. Maie Oja (n. Tabur)
16. Marnel Sippol
17. Ilmi Suuder (n. Vetla)
18. Uno Tiidt
19. Ellen Õnnis (n. Saar)
 


1955


1. Pia Hanko
2. Uno Ilsen
3. Endel Jürimäe
4. Lembit Kivistik
5. Ruth Kivistik (n. Mesilane)
6. Heino Koppel
7. Malle Kotli
8. Silvy Lents (Kaugema)
9. Helga Liiv
10. Endel Ruustal
11. Enn Tamme
12. Leida Tamme (Mikku)
13. Sulev Ulm
14. Tiiu Ulm (n. Terepson)

1954

1. Heino Eelsalu
2. Harri Espenberg
3. Nikolai Ismit
4. Arno Kass
5. Pilvi Kass (n.Iisbek)
6. Vello Kruus
7. Heino Kruusberg
8. Elmar Reimers
9. Lembit Roots
10. Ingrid Sõrmus (n. Kalde)
11. Tamara Sõrmus (n. Sander)
12. Hillar Vallner
13. Nora Veske (n. Lehis)
 


1953

1. Ülo Kaasik
2. Kalju Kallaste
3. Ivar Kull
4. Eveline Kõrtsini (Lootus)
5. Jaak Laarmann
6. Heldur Mihkelsoo
7. Aino Mihkelsoo (n. Vill)
8. Meeri Mikfeldt
9. Käthe Vitsut (n. Krass)
 


1952

1. Tümanok Aleksei
2. Jaan Einasto
3. Erich Leinemann
4. Ülo Lumiste
5. Ivar Petersen
6. Olaf Prinits
7. Marina Seeru (n. Nikolajeva)
8. Leo Võhandu
 


1951

1. Hilja Kull
2. Lembit Kull
3. Peeter Müürsepp
4. Liia Einasto (n. Tiit)
5. Harald Epler
6. Maimo Russ (n. Süva)
7. Larissa Zvjagintseva
8. Ellen Timm
 


1950

1. Heino Albo
2. Asta Kraubner (n. Telve)
3. Linda Meijel
4. Peeter Nuuma
5. Hugo Raudsaar
6. Helmi Talts (n. Tähiste)
7. Maret Tamm


1949

1. Rene Loskit