2005-2009 | Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituut

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

TÜ üksuste kontaktandmed

humanitaarteaduste ja kunstide valdkond
Faculty phone: 
737 5341
Faculty address: 
Jakobi 2, ruumid 116–121, 51014 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5341
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 116–121, 51005 Tartu
  • ajaloo ja arheoloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5651
    Faculty address: 
    Jakobi 2, 51005 Tartu
  • eesti ja üldkeeleteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5221
    Faculty address: 
    Jakobi 2, IV korrus, 51005 Tartu
  • filosoofia ja semiootika instituut
    Faculty phone: 
    737 5314
    Faculty address: 
    Jakobi 2, ruumid 309–352, 51005 Tartu
  • kultuuriteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5223
    Faculty address: 
    Ülikooli 16, 51003 Tartu
  • maailma keelte ja kultuuride kolledž
    Faculty address: 
    Lossi 3, 51003 Tartu
  • usuteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5300
    Faculty address: 
    Ülikooli 18-310, 50090 Tartu
  • Viljandi kultuuriakadeemia
    Faculty phone: 
    435 5232
    Faculty address: 
    Posti 1, 71004 Viljandi
sotsiaalteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5957
Faculty address: 
Lossi 36, 51003 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5900
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • haridusteaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 6440
    Faculty address: 
    Salme 1a–29, 50103 Tartu
  • Johan Skytte poliitikauuringute instituut
    Faculty phone: 
    737 5582
    Faculty address: 
    Lossi 36–301, 51003 Tartu
  • majandusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 6310
    Faculty address: 
    J. Liivi 4, 50409 Tartu
  • psühholoogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5902
    Faculty address: 
    Näituse 2, 50409 Tartu
  • õigusteaduskond
    Faculty phone: 
    737 5390
    Faculty address: 
    Näituse 20–324, 50409 Tartu
  • ühiskonnateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5188
    Faculty address: 
    Lossi 36, 51003 Tartu
  • Narva kolledž
    Faculty phone: 
    740 1900
    Faculty address: 
    Raekoja plats 2, 20307 Narva
  • Pärnu kolledž
    Faculty phone: 
    445 0520
    Faculty address: 
    Ringi 35, 80012 Pärnu
meditsiiniteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5326
Faculty address: 
Ravila 19, 50411 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5326
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • bio- ja siirdemeditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 4210
    Faculty address: 
    Biomeedikum, Ravila 19, 50411 Tartu
  • farmaatsia instituut
    Faculty phone: 
    737 5286
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • hambaarstiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    731 9856
    Faculty address: 
    Raekoja plats 6, 51003 Tartu
  • kliinilise meditsiini instituut
    Faculty phone: 
    737 5323
    Faculty address: 
    L. Puusepa 8, 50406 Tartu
  • peremeditsiini ja rahvatervishoiu instituut
    Faculty phone: 
    737 4190
    Faculty address: 
    Ravila 19, 50411 Tartu
  • sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
    Faculty phone: 
    737 5360
    Faculty address: 
    Jakobi 5–205, 51005 Tartu
loodus- ja täppisteaduste valdkond
Faculty phone: 
737 5820
Faculty address: 
Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • valdkonna dekanaat
    Faculty phone: 
    737 5820
    Faculty address: 
    Vanemuise 46–208, 51005 Tartu
  • arvutiteaduse instituut
    Faculty phone: 
    737 5445
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • Eesti mereinstituut
    Faculty phone: 
    671 8902
    Faculty address: 
    Mäealuse 14, 12618 Tallinn
  • füüsika instituut
    Faculty address: 
    W. Ostwaldi 1, 50411 Tartu
  • keemia instituut
    Faculty phone: 
    737 5261
    Faculty address: 
    Ravila 14a, 50411 Tartu
  • matemaatika ja statistika instituut
    Faculty phone: 
    737 5860
    Faculty address: 
    J. Liivi 2, 50409 Tartu
  • molekulaar- ja rakubioloogia instituut
    Faculty phone: 
    737 5011
    Faculty address: 
    Riia 23, 23b–134, 51010 Tartu
  • Tartu observatoorium
    Faculty phone: 
    737 4510
    Faculty address: 
    Observatooriumi 1, Tõravere, 61602 Tartumaa
  • tehnoloogiainstituut
    Faculty phone: 
    737 4800
    Faculty address: 
    Nooruse 1, 50411 Tartu
  • ökoloogia ja maateaduste instituut
    Faculty phone: 
    737 5835
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Asutused
  • raamatukogu
    Faculty phone: 
    737 5702
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • teaduskool
    Faculty phone: 
    737 5581
    Faculty address: 
    Uppsala 10, 51003 Tartu
  • genoomika instituut
    Faculty phone: 
    737 4000
    Faculty address: 
    Riia 23b, 51010 Tartu
  • muuseum
    Faculty phone: 
    737 5674
    Faculty address: 
    Lossi 25, 51003 Tartu
  • loodusmuuseum ja botaanikaaed
    Faculty phone: 
    737 6076
    Faculty address: 
    Vanemuise 46, 51003 Tartu
Tugiüksused
  • ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus
    Faculty phone: 
    737 6339
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • grandikeskus
    Faculty phone: 
    737 6215
    Faculty address: 
    Lossi 3, III korrus, 51003 Tartu
  • hankeosakond
    Faculty phone: 
    737 6632
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • infotehnoloogia osakond
    Faculty phone: 
    737 6000, arvutiabi: 737 5500
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kantselei
    Faculty phone: 
    737 5606
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • kinnisvaraosakond
    Faculty phone: 
    737 5137
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a, 51005 Tartu
  • personaliosakond
    Faculty phone: 
    737 5145
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 302 ja 304, 50090 Tartu
  • rahandusosakond
    Faculty phone: 
    737 5125
    Faculty address: 
    Jakobi 4, 51005 Tartu
  • rektoraadi büroo
    Faculty phone: 
    737 5600
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 51014 Tartu
  • siseauditi büroo
    Faculty address: 
    Ülikooli 17–103, 51005 Tartu
  • Tallinna esindus
    Faculty phone: 
    737 6600
    Faculty address: 
    Teatri väljak 3, 10143 Tallinn
  • turundus- ja kommunikatsiooniosakond
    Faculty phone: 
    737 5687
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, ruumid 102, 104, 209, 210, 50090 Tartu
  • õppeosakond
    Faculty phone: 
    737 5620
    Faculty address: 
    Ülikooli 18, 50090 Tartu
  • üliõpilasesindus
    Faculty phone: 
    737 5400
    Faculty address: 
    Ülikooli 18b, 51005 Tartu
Muud üksused
  • MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
    Faculty phone: 
    737 5371
    Faculty address: 
    Ujula 4, 51008 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasküla
    Faculty phone: 
    740 9959
    Faculty address: 
    Narva mnt 25, 51013 Tartu
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja
    Faculty phone: 
    730 2400
    Faculty address: 
    Kalevi 24, Tartu
  • OÜ Tartu Ülikooli Kirjastus
    Faculty phone: 
    737 5945
    Faculty address: 
    W. Struve 1, 50091 Tartu
  • SA Tartu Ülikooli Kliinikum
    Faculty phone: 
    731 8111
    Faculty address: 
    L. Puusepa 1a, 50406 Tartu
  • Tartu Ülikooli Sihtasutus
    Faculty phone: 
    737 5852
    Faculty address: 
    Ülikooli 18a–106, Tartu

2005-2009

 

2009

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Matis Alusalu
2. Jorn Huibregt Baayen
3. Kaido Kariste
4. Märten Karm
5. Kadi Kitsing
6. Redi Kotkas
7. Johann Langemets
8. Maris Malva
9. Anu Mitt
10. Elise Nurm
11. Seren Ojasoo
12. Mirjam Paales
13. Maarja Talv
14. Laur Tooming - cum laude
15. Mikk Vikerpuur

informaatika:
1. Mirko Adari
2. Anna Agafonova
3. Aleksei Gornõi
4. Erik Jaaniso
5. Jürgen Jänes
6. Riivo Kikas
7. Elen Kivi
8. Maido Käära
9. Jaanus Käärmann
10. Janar Lokk
11. Aleksei Loos
12. Maksim Maljutin
13. Dmitri Melnikov
14. Tatjana Moisejeva
15. Martin Moor
16. Riko Muttik
17. Aivo Paas
18. Aleksei Panarin
19. Einar Pius
20. Karl Potisepp
21. Rauno Raudpuu
22. Jaagup Saare
23. Indrek Tamming
24. Ats Uiboupin
25. Martin Umda
26. Risto Urb
27. Jan Vend

matemaatiline statistika:
1. Kris Allik
2. Roman Jugai
3. Silja Karu
4. Helina Kitsing
5. Eva Leini
6. Ander Olvik
7. Martti Praks
8. Liisi Saar
9. Tarmo Sari
10. Annika Teska
11. Tarvo Topolev
12. Marko Varik

infotehnoloogia:
1. Erik Allas
2. Sten Anderson
3. Rudolf Elbrecht
4. Oskar Gross
5. Kaarel Hanson
6. Mart Ingver
7. Jekaterina Kolomainen
8. Oliver Leisalu
9. Indrek Lõhmus
10. Maksim Mitrofanov
11. Polina Morozova
12. Tarmo Mumm
13. Raul Mäesalu
14. Ivar Mällas
15. Kaur Mätas
16. Lii Nuut
17. Tauno Palts
18. Eveli Pung
19. Priit Rand
20. Madis Raus
21. Martin Seiler
22. Anastassia Semjonova
23. Martin Sula
24. Oleg Šelajev
25. Riivo Talviste
26. Anneli Tammisaar
27. Anne Tiirik
28. Erik Tiits
29. Tõnis Tobre
30. Karol Toompalu
31. Olga Trubina
32. Indrek Täht
33. Mait Urbanik

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Kati Ain
2. Erge Ideon - cum laude
3. Kaido Lätt
4. Pille Masing

informaatika:
1. Kalmer Apinis
2. Md. Sadek Ferdous
3. Sachin Gaur
4. Gerardo Iglesias Galvan
5. Katharina Kahrs - cum laude
6. Kadri Kajaste
7. Ilja Livenson
8. Hoang Anh Nguyen
9. Richard Sassoon
10. Sander Sõnajalg - cum laude
11. Andres Tiko
12. Merli Uus

matemaatiline statistika:
1. Aldo Mäsak
2. Mait Raag
3. Anastassia Žegulova
4. Karolin Toompere

infotehnoloogia:
1. Sven Kirsimäe
2. Mait Kommusaar
3. Jaan Neljandik - cum laude
4. Eneli Sutt - cum laude
5. Tanel Talvik

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Tiina Aia
2. Priit Kärner
3. Maria Sarv
4. Marek Tooming
5. Anastasia Vorobjova

matemaatikaõpetaja:
1. Anne Aasamets
2. Anneli Bent
3. Kristi Kreutzberg + informaatikaõpetaja
4. Anu Kuld
5. Katrin Pentel
6. Heija Pärtel - cum laude

informaatikaõpetaja
1. Marili Rõõm + matemaatikaõpetaja

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
matemaatika:
1. Jane Albre
2. Alina Ganina
3. Vaiki Randala

KUTSEMAGISTER
finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Evelin Kukk

2008

BAKALAUREUSEÕPE
matemaatika:
1. Monika Arras
2. Julia Artjušihina
3. Eleri Eier
4. Svetlana Frolova
5. Heidi Kadarik
6. Kairit Kiviste
7. Kristel Kukkeus
8. Marje Käärik
9. Reelika Leopard
10. Jelena Melnikova
11. Anna Moppel
12. Maiu Muru
13. Epp Niidri
14. Margus Niitsoo - cum laude
15. Kadri Paberits-Taur
16. Klaarika Prii
17. Eva Raun
18. Riin Saar
19. Helen Sasi
20. Silja Steinberg
21. Egle Suit
22. Ave Tintson
23. Mariliis Tulit
24. Reena Undla
25. Jaan Vajakas - cum laude
26. Liisi Varik
27. Kati Vendelin
28. Nadežda Verhogljad

informaatika:
1. Maris Aavik
2. Madis Abel
3. Anna Aljanaki + vene ja slaavi filoloogia
4. Lauri Eskor
5. Sergey Gerasimov
6. Liisi Haav
7. Ain Jahhu
8. Maarja Jämsa
9. Andres Kalle
10. Juri Krainjukov
11. Kristian Kurgjärv
12. Kerli Kuusk
13. Raivo Laanemets
14. Henri Lakk
15. Priit Liivak
16. Katrin Lomp
17. Markko Merzin
18. Jaana Metsamaa
19. Siim Orasmaa
20. Andrei Orlov
21. Ragnar Paide
22. Sigrid Pedoson
23. Taimo Peelo
24. Jaak Randmets
25. Jaak Ristioja
26. Katrin Rõigas
27. Jaak Sarv
28. Ivo Seeba
29. Kaie Sellis
30. Martti Tamm
31. Janno Toots
32. Hanno Vene

matemaatiline statistika:
1. Karel Aru
2. Kertu Hanson
3. Erik Hirmo
4. Carita Hommik
5. Jelena Ivanova
6. Keiu Kriit
7. Kaur Lumiste
8. Tauno Metsalu - cum laude
9. Karmen Männik
10. Kristin Männik
11. Raili Paat
12. Julius Pau
13. Marit Saar + majandusteadus
14. Liisa Seppel
15. Snežana Ševtsova 
16. Märt Toots
17. Malle Tõnnisson

infotehnoloogia:
1. Erkki Alamäe
2. Alexander Andrusenko
3. Martin Aun
4. Karl Blum
5. Lauri Borodkin
6. Olavi Eikla
7. Rain Elving
8. Rita Hallimäe
9. Roman Jagomägis
10. Pelle Jakovits
11. Oleg Jeršov
12. Katrin Jets
13. Harri Kirik
14. Ragnar Liblik
15. Artjom Lind
16. Jürmo Mehine
17. Ksenia Orman
18. Priit Perna
19. Keili Sellik
20. Tõnn Sikk
21. Vitali Strikov
22. Vladimir Škarupelov
23. Tauno Talimaa
24. Roman Tekhov
25. Sander Tint
26. Aleksandr Tkatšenko
27. Jossif Tomaš
28. Priidik Vaikla

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Peeter Puusemp

informaatika:
1. Juhan Aasaru
2. Long Nguyen Hoang
3. Aivi Kaljuvee
4. Anton Karputkin
5. Keio Kraaner
6. Erkki Laaneoks
7. Krista Liin - cum laude
8. Andres Luuk
9. Kristel Madiste
10. Viktor Massalõgin
11. Long Ngo
12. Margus Niitsoo - cum laude
13. Martin Pettai - cum laude
14. Lauri Rätsep - cum laude
15. Marti Taremaa
16. Yanjun Yao

matemaatiline statistika:
1. Oxana Krylova
2. Helerin Rannala
3. Jekaterina Simonova

infotehnoloogia:
1. Maksim Boiko
2. Pilleriin Mutso
3. Indrek Priks
4. Riina Soggar + informaatikaõpetaja
5. Raido Türk

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Karin Ange
2. Triin Beljaev
3. Jevgenia Koževnikova
4. Ave Kurss
5. Reeni Kuus
6. Kai Mikk
7. Kadri Mäsak
8. Heleri Narusk
9. Natalja Nikonova
10. Elis Paas
11. Piret Raukas - cum laude
12. Brit Tafenau
13. Merili Umbleja
14. Geoffrey Vandepitte

matemaatikaõpetaja:
1. Grete Lastauskas + keemiaõpetaja
2. Ave Štein - cum laude + informaatikaõpetaja
3. Indrek Zolk - cum laude

informaatikaõpetaja
1. Kadri Reimann - cum laude + matemaatikaõpetaja

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
informaatika:
1. Aleksei Nazarov
2. Konstantin Tretjakov

matemaatiline statistika:
1. Julia Aru
2. Marina Haldna
3. Raivo Kolde

KUTSEMAGISTER
finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Kadri Jaanson
2. Karin Joala
3. Kerli Säks

 

2007

BAKALAUREUSEÕPE (3 A)
matemaatika:
1. Tiina Aia
2. Kati Ain
3. Erge Ideon
4. Kaie Kubjas - cum laude
5. Anu Kuld
6. Kristina Käst
7. Kaido Lätt
8. Pille Masing
9. Yvyan Merzin
10. Anni Nurk
11. Terje Parm
12. Mikk Põdra
13. Helene Rajaste
14. Kadri Veider
15. Anastasia Vorobjova
16. Marian Õunap

matemaatiline statistika:
1. Katrin Jaaksoo
2. Kadri Jugandi
3. Rain Kirjanen
4. Karin Kukk
5. Priit Kärner
6. Karin Küttis
7. Anna Leontjeva
8. Helen Luts
9. Moonika Parts
10. Jekaterina Prostakova  - cum laude
11. Kristiina Puustusmaa
12. Mait Raag - cum laude
13. Kersti Roosimäe
14. Stella Sarapuu
15. Keiu Sopp
16. Anastassia Žegulova
17. Reele Viirmaa

informaatika:
1. Silver Aabjõe
2. Kalmer Apinis
3. Julia Baskova
4. Geete Haljas
5. Vassili Jakovlev
6. Aivi Kaljuvee
7. Marko Kriibi
8. Anti Lehiste
9. Jelena Makarova
10. Rando Mihkelsaar
11. Avo Muromägi
12. Rein Raudjärv  - cum laude
13. Eveli Saue - cum laude
14. Kairi Schotter
15. Allar Tammik
16. Leive Turi
17. Jaanus Uri
18. Merli Uus

infotehnoloogia:
1. Tambet Arak
2. Maria Gaiduk
3. Kadri Kallas
4. Alar Kvell
5. Jaan Neljandik
6. Priit Oidram
7. Anton Pelešev
8. Marili Rõõm
9. Toomas Römer
10. Kristel Saar
11. Ergo Sarapu
12. Anton Stalnuhhin
13. Nikita Šipilov
14. Marbel Tamm
15. Urmas Tamm
16. Jaanus Tiivoja
17. Gert Toming
18. Raido Tonts
19. Marge Tuul
20. Marko Tuvik
21. Indrek Ulst
22. Rainer Villido
23. Edith Voksepp

BAKALAUREUSEÕPE (4 A)
matemaatika:
1. Elina Kuljus

matemaatiline statistika:
1. Marje Johanson
2. Erika Lelumees

informaatika:
1. Artur Abels
2. Margus Haavala
3. Erko Hansar
4. Mikk Kard
5. Roland Kender
6. Priit Kervi
7. Raul Koosel
8. Dmitri Kostandi
9. Andres Lõhmus
10. Aleksei Maksimov
11. Triin Mikkel
12. Sven Mitt
13. Jegor Podpovedkin
14. Margus Preimann
15. Reimo Siinmaa
16. Maria Starostina
17. Kristo Tammeoja
18. Paul Tammo
19. Marten Teino
20. Ahto Truu
21. Krista Üts

DIPLOMIÕPE
infotehnoloogia:
1. Roman Normann
2. Lauri Vare
3. Martin Vlassov

rakendusinformaatika:
1. Liisi Jakobson
2. Kaarel Jõgi

MAGISTRIÕPE (3+2)
matemaatika:
1. Esta Kägo
2. Aleksei Lissitsin - cum laude

matemaatiline statistika:
1. Helle Kilgi - cum laude

informaatika:
1. Mai-Liis Karring + gümnaasiumi matemaatikaõpetaja
2. Siim Karus - cum laude

infotehnoloogia:
1. Aleksei Bogdanov
2. Imre Liivamets

finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Jelena Frolova - cum laude
2. Taavi Tamkivi

matemaatikaõpetaja:
1. Irja Kängsepp
2. Ene Müürsepp

MAGISTRIÕPE (4+2)
TEADUSMAGISTER
matemaatika:
1. Marje Johanson
2. Olga Liivapuu + gümnaasiumi matemaatikaõpetaja
3. Indrek Zolk
4. Ingrid Vessin

matemaatiline statistika:
1. Anet Tomberg

informaatika:
1. Oleg Batrašev
2. Dan Bogdanov
3. Juri Gavšin
4. Kadri Hendla
5. Evgueni Kabanov
6. Liina Kamm
7. Taavet Kikas
8. Darja Kruševskaja
9. Kristo Käärmann
10. Anton Litvinenko
11. Janek Press
12. Urmas Rosenberg
13. Sergei Šitov
14. Kersti Taurus
15. Nadežda Velikanova

KUTSEMAGISTER
finants- ja kindlustusmatemaatika:
1. Külli Koov

ÕPETAJAKOOLITUS
gümnaasiumi matemaatikaõpetaja:
1. Marge Ilmosaar + gümnaasiumi informaatikaõpetaja
2. Tiina Kull + gümnaasiumi informaatikaõpetaja
3. Mari Mark
4. Kertu Priilinn + gümnaasiumi informaatikaõpetaja


2006

BAKALAUREUSEÕPE (4 a)
Matemaatika:
1. Veiko Lehto
2. Inga Mehide

Informaatika:
1. Björn Dahl
2. Mark Fišel
3. Marge Ilmosaar
4. Kaarel Kann
5. Kadri Kuus
6. Reina Käärik
7. Jüri Lutsius
8. Ago Meister
9. Egert Pani
10. Sven-Erik Petermann
11. Oleg Petšjonkin
12. Janar Rahumeel
13. Anita Räim
14. Vadim Vohmjanin

BAKALAUREUSEÕPE (3 a)
Matemaatika:
1. Oliver Ait
2. Mari-Liis Kadak
3. Lennart Kitt
4. Oleg Košik - cum laude
5. Aleksei Lissitsin - cum laude
6. Peeter Puusemp
7. Ago-Erik Riet

Informaatika:
1. Aire Aasoja
2. Maile Adamson
3. Lidija Agen
4. Julia Aleksejeva
5. Taavi Duvin
6. Virge Enop
7. Ants Isak
8. Karin Jõgi
9. Kadri Kajaste
10. Mait Kommusaar
11. Diana Korsmik
12. Indrek Kriisa
13. Margo Kuslap
14. Anna-Liisa Laiapea
15. Annika Lass
16. Ilja Livenson
17. Maria Lorents
18. Maarja-Liisa Natus
19. Rauno Ots
20. Taavi Pehme
21. Tarvi Pillessaar
22. Andrei Porõvkin
23. Lauri Rätsep
24. Eneli Sutt
25. Ave Štein
26. Tanel Talvik
27. Ain Uljas
28. Mait Vaiksaar
29. Pavel Vohmjanin
30. Jürgo Väli

Matemaatiline statistika:
1. Kadri Kanarbik
2. Kati Kukk
3. Reeni Kuus
4. Aldo Mäsak
5. Heleri Narusk
6. Elis Paas
7. Helerin Rannala
8. Maria Sarv
9. Marek Tooming
10. Karolin Toompere
11. Merili Umbleja
12. Natalja Vassiljeva

Infotehnoloogia:
1. Helmer Aaviksoo
2. Karli Kirsimäe
3. Anti Kivi
4. Evari Koppel
5. Andrei Kortšak
6. Imre Liivamets

DIPLOMIÕPE
Infotehnoloogia:
1. Maksim Boiko
2. Aigar Märks
3. Martin Sasi
4. Alla Skripnitšenko
5. Jevgeni Žukov

Rakendusinformaatika:
1. Kristel Kindsiko

ÕPETAJAKOOLITUS
1. Viktoria Deputat
2. Külli Jesmin
3. Katrin Jõgi
4. Erli Kontkar
5. Tatjana Kornejeva
6. Katre Paabo
7. Peep Põldmaa
8. Allan Randlepp
9. Raivo Reinart
10. Diana Rožkova
11. Hiie Taniloo
12. Epp Tiitsu
13. Kristel Tuisk
14. Tanel Tärgla
15. Kerli Vahi
16. Marianna Vares
17. Irina Vesi

2005

BAKALAUREUSEÕPE (4 a)
Matemaatika
1. Ago Albert
2. Viktoria Deputat
3. Gerth Hallop
4. Kadri Jaanson
5. Marje Johanson
6. Erli Kontkar
7. Jane Liivak
8. Eva-Mari Luts
9. Svetlana Moissejeva
10. Katre Paabo
11. Merge Palmiste + õpetajakoolitus
12. Pille Penjam + Eesti ja soome-ugri keeleteadus - cum laude 
13. Vaiki Randala
14. Kaie Ruul
15. Indrek Zolk - cum laude
16. Karolin Tikerpuu
17. Ethel Vaaks
18. Triinu Viilup

Informaatika
1. Aleksandr Aleksandrov
2. Oleg Batrašev
3. Dan Bogdanov
4. Juri Gavšin
5. Alexandre Grebennik
6. Arina Gusseva
7. Jaanus Hansen
8. Kadri Hendla
9. Kaarel Joala
10. Marko Jõemets
11. Evgueni Kabanov
12. Liina Kamm - cum laude
13. Mai-Liis Karring
14. Taavet Kikas
15. Lauri Kimmel
16. Kristiina Kurg
17. Sven-Erik Petermann
18. Oleg Petšjonkin
19. Jarno Raid
20. Mart Randala
21. Jüri Reimand
22. Andrus Rosman
23. Anita Räim
24. Veiko Sammelselg
25. Piret Sarv + matemaatiline statistika (3 a)
26. Kaisa Sein
27. Mart Sõmermaa - cum laude
28. Sergei Šitov
29. Katrin Taliaru
30. Triinu Tasa
31. Konstantin Tretjakov  - cum laude
32. Katrin Tsepelina
33. Nadežda Velikanova + õpetajakoolitus

Matemaatiline statistika
1. Piia-Piret Eomois
2. Anu Iher
3. Ants Kaasik - cum laude
4. Raivo Kolde
5. Ave Kroon
6. Marina Ljubimova
7. Marin Randoja
8. Kerli Säks
9. Taavi Tamkivi

BAKALAUREUSEÕPE (3 a)
Matemaatika
1. Karin Kivi
2. Agnessa Kroon
3. Esta Kägo
4. Lembit Valgma

Informaatika
1. Anton Karputkin - cum laude
2. Siim Karus - cum laude
3. Maiga Kolk
4. Keio Kraaner
5. Tanel Käär
6. Erkki Laaneoks
7. Toomas Laasik
8. Annika Lass
9. Mikk Lauringson
10. Krista Liin
11. Riina Lind
12. Andres Luuk
13. Kristel Madiste
14. Martin Pettai  - cum laude
15. Imre Pühvel
16. Kadri Reimann
17. Katrin Toe
18. Lauri Tulmin
19. Mait Vaiksaar
20. Janno Veldemann

Matemaatiline statistika
1. Karin Ange
2. Triin Beljaev
3. Jelena Frolova
4. Marit Jürisaar
5. Helle Kilgi - cum laude
6. Ave Kurss
7. Brit Tafenau

Infotehnoloogia
1. Aleksei Bogdanov
2. Hannes Lehemets
3. Kerli Rungi

DIPLOMIÕPE
Rakendusinformaatika
1. Karel Kravik

Infotehnoloogia
1. Dmitri Afanasjev
2. Maksim Boiko
3. Jevgeni Kalbin
4. Erki Mõisa
5. Martin Sasi
6. Alla Skripnitšenko
7. Riina Soggar
8. Natalja Šteinmiller
9. Jevgeni Žukov

ÕPETAJAKOOLITUS
1. Anne Hiir
2. Piret Hordo
3. Anu Roos
4. Kaire Ruul