#kooliõpilasele #uudis
Kõrgema matemaatika aine on kohustuslik pea kõigil loodusteaduste valdkonna õppekavadel.
25.07.2022
#täiendusõpe #uudis
Oma õpikogemust jagab AS-i SEB Pank suurklientide osakonna krediidianalüüsi grupi juht Inge Joonas, kes läbis Tartu Ülikooli infotehnoloogia valdkonna mikrokraadiprogrammi „Andmeanalüüs“.
25.07.2022
#õppimine #uudis
Matemaatika- ja informaatikaõpetaja magistriõppes kaitsti viis magistritööd. Kaitsjateks olid Janek Press, Kelina Lillemets, Kerstin Kippar, Margus Roo ja Merilin Rauman.
06.07.2022
#õppimine #uudis
Matemaatika ja statistika õppekava matemaatilise statistika erialal kaitsti kolm magistritööd.
05.07.2022

Matemaatika ja statistika instituudist

Matemaatika ja statistika instituut on osa TÜ loodus- ja täppisteaduste valdkonnast. Matemaatika ja statistika instituudi prioriteediks on tagada noorte matemaatikute ja statistikute järelkasv Eestis. Instituut tegeleb aktiivselt teadustööga ning on avatud partnerlussuhetele nii ülikooli- ja riigisiseselt kui ka -väliselt. Instituut tegutseb alates 2020. aastast uudses Delta keskuses, kuhu on loodud moodne ja mitmekülgne teadus- ja õpikeskkond.

Loe lähemalt

Sisseastumine

Õppetöö

Jälgi meid Facebookis

Tartu Ülikooli matemaatika ja statistika instituudi tegemisi saab jälgida ka Facebookis.

Vaata lähemalt

Statistilise nõustamise keskus

Matemaatikahariduse keskus

Tööstusmagistrantuur üliõpilasele

Tööstusmagistrantuur ettevõttele

Meedia

15.06.2022

Emeriitprofessor Ene-Margit Tiit Rail Balticust: kindlasti on tarvis teha muutunud olukorras taas elanikkonna küsitlus, mille juures on tarvis näidata ka seda, kui suurel määral tuleb Eesti maksumaksjal täiendavalt RB ehitusse panustada. Eesti tark rahvas peab saama otsustada riigi sammude üle, mis mõjutavad meie looduskeskkonda. Loe lisa Postimehest.

 

Loe veel