2022/2023 lõputööde juhendajad

   Üliõpilane   Juhendaja(d) Teema (kui nimekirjast)
  Rainer Bõkov Evely Kirsiaed  
  Brett Johannes Hankewitz Jan Villemson (Cybernetica), Valdis Laan Alternatiivsed algebralised baaskonstruktsioonid postkvant-krüptoalgoritmide jaoks
  Kristjan Kallikivi Natalia Saealle, Johann Langemets  
  Kaarel August Kurik Rainis Haller, Nikita Leo Banachi ruumide ühikkera plastilisus
  Agnes Lepikult Ahto Truu (Guardtime), Ago-Erik Riet  
  Kädi Lille Lauri Tart Bertrandi postulaat
  Anete Miller Valdis Laan, Nasir Sohail Rühmade osalised toimed
  Ekke-Markus Muttika Mart Abel, Reyna Maria Perez Tiscareno τ- arvud täisarvuliste kordajatega polünoomide suhtes
  Kristiina Oksner Vitaly Skachek, Ago-Erik Riet Two-Party Function Computation on the Reconciled Data
  Erko Olumets Ülo Reimaa Kumerusruumid
  René Piik Markus Haug  
  Raido Rehepapp Valdis Laan, Nasir Sohail Absoluutselt lamedad poolrühmad
  Kristel Saul Artem Aksonov (GScan), Ella Puman  
  Kadi Siigur Valdis Laan, Ülo Reimaa Poolrühma püsivate endomorfismide monoid
  Robert Suigusaar Jüri Lember Segujaotused ja parameetrite hindamine
  Dmitri Školin Raivo Kolde, Tõnu Kollo, Indrek Reile (KBFI) Matemaatilise analüüsi meetodite hindamine DMR klassifitseerimisel
  Marie Tempel Evely Kirsiaed  
  Andres Truu Valdis Laan, Alvin Lepik Inverssete poolrühmade Morita ekvivalentsus
  Hendrik Vija Lauri Tart Greeni-Tao teoreem
   Üliõpilane   Juhendaja(d) Teema (kui nimekirjast või teada)
1 Rasmus Born Tõnu Tamme  
2 Anastassia Gorškova Ene-Margit Tiit Mis mõjutas koroonaviiruse levikut, haigestumust ja surmajuhte?
3 Mirjam Jesmin Mare Vähi, Terje Trasberg (Statistikaamet)  
4 Edith Helena Juursoo Raivo Kolde COVID-19 piirangute mõju tervishoiuteenuse osutamisele erinevates sotsiaalsetes gruppides
5 Joonas Anton Jürgenstein Eva-Maria Riso, Raivo Kolde, Anastassia Kolde Ülekaaluliste laste osakaalu prognoosimine Tartu linna ja selle ümbruse põhikooli laste kehalise liikumise, võimekuse ja tervisenäitajate põhjal
6 Annabel Kaasik Toomas Raus Optsioonide hindamine alusvaralt makstavate dividendide korral
7 Karita Kimmel Märt Möls Korduste arvu hindamine tsentromeeris
8 Kätlin Kippar Märt Möls  
9 Kadi-Liis Kivi Erik Abner, Anastassia Kolde Kronotüübi mõju inimeste tervisele
10 Johann Koobas Michael Dannemann The phenotypic effects of Neandertal DNA in Asian populations
11 Marko Lillemägi Kristi Kuljus, Piia Post Läänemere veevahetusega seotud ilmamustrite uurimine
12 Paula Marie Loopere Mare Vähi, Terje Trasberg (Statistikaamet)  
13 Erik Mandel Anders Eriksson Reconstructing ancient migration paths
14 Minni-Marii Paarmets Raivo Kolde Primaarse ja sekundaarse ravijärgimuse mõõtude võrdlus
15 Hendrik Piikov Raivo Kolde Identifying COVID-19 consequences from medical records
16 Stein-Marten Pool Krista Fischer Statistilised meetodid bioloogilise vanuse hindamiseks
17 Sten Raak Erik Abner, Krista Fischer Puukborrelioosi terviseriskid
18 Johann Saavaste Jaanika Kronberg, Krista Fischer Metaboloomika, keskkond ja haigused
19 Joonas Salu Tanel Kaart Piimaveiste piimatoodangu laktatsioonidünaamika
20 Karmel Teder Krista Fischer, Natalia Pervjakova Haiguseriskide hindamine geneetiliste riskiskooride põhjal
21 Mikk Tomson Tanel Kaart Vasikate vastsündinuperioodi soolestiku mikrobioota areng
23 Kaisa Varik Raivo Kolde Ravijärgimuse determinantide modelleerimine segamudelitega
  Eriala Üliõpilane   Juhendaja(d) Teema
  mat Anna Maria Aader Viktor Abramov  
  ms Marika Guralnik Meelis Käärik  
  ms Liis Hiie Jaanika Kronberg, Krista Fischer  
  mat Kati Iher Jüri Lember  
  mat Marilyn Kutti Valdis Laan  
  mat Nikita Leo Rainis Haller, Olesia Zavarzina  
  ms Mihkel Lepson Raivo Kolde  
  mat Marcus Lõo Johann Langemets, Miguel Martín Suárez  
  ms Andreas Peeter Lätt Kalev Pärna  
  mat Oskar Soop Jüri Lember  
  mat Ingeborg Virveste Krista Fischer, Jaanika Kronberg
   Üliõpilane   Juhendaja(d) Teema
  Tatiana Ganyavina Kerli Orav-Puurand  
  Getter Hiis-Hommuk Karin Täht  
  Martti Kakk Piret Luik, Vambola Leping  
  Tiiu Kaljuste Kerli Orav-Puurand  
  Laura Karu Tauno Palts  
  Mart Kimmel Tauno Palts  
  Tatjana Kornejeva Hannes Jukk  
  Aljona Kotška Kerli Orav-Puurand  
  Säde Mai Krusberg Sirje Pihlap  
  Evelin Kukk Hannes Jukk Probleemülesannete lahendamine III kooliastmes
  Veronika Lehesaar Piret Luik, Riin Saadjärv  
  Rainer Loik Sirje Pihlap  
  Sirle Morozova Tauno Palts  
  Kaja Oras Piret Luik  
  Endrik Pikksaar Tiina Kraav, Kerli Orav-Puurand  
  Ave Pošlin Sirje Pihlap  
  Riivo Rivimets Liana Roos, Karin Täht  
  Kadri Sügis Marina Lepp  
  Epp Tohver Reelika Suviste  
  Helika Toikka Tiina Kraav, Kerli Orav- Puurand Riigieksami kursusele õppematerjalide valmistamine
  Aleksandr Vdovenko Sirje Pihlap
  Andreas Viikvald Tiina Kraav, Hannes Jukk
  Kersti Õunap Hannes  Jukk
#õppimine
gloobus

Infotund: Erasmus+ programmiga Euroopasse õppima!

#õppimine
Delta keskus

1. veebruaril toimub sarja „Delta loeng“ neljas üritus

#õppimine #vilistlane
mentorlus_Foto_UT_Johan-Paul_Hion.jpeg

Tartu Ülikooli üliõpilasi ja vilistlasi oodatakse osalema mentorlusprogrammis