Eesti matemaatika ja statistika doktorikool

Projekt on kavandatud doktoriõppe arendamiseks loodus- ja täppisteaduste valdkonnas matemaatika ja statistika õppesuunal.

Doktorikooli põhieesmärgiks on edendada rahvusvahelisel tipptasemel teadlaste ja spetsialistide ettevalmistust matemaatika, rakendusmatemaatika ja matemaatilise statistika alal, et tagada teaduspõhise Eesti arenguks vajalik potentsiaal selles valdkonnas nii kõrghariduse, teadustegevuse kui ka tootmise jaoks.

#teadus #ühiskonnale

Mohammed Mainul Hossain kaitseb doktoritööd „Numerical analysis of vibrations of nanobeams“

Mohammed M. Hossain kaitseb doktoritööd „Numerical analysis of vibrations of nanobeams“.
#teadus #ühiskonnale

Andre Ostrak kaitseb doktoritööd „Diameter two properties in spaces of Lipschitz functions“

#teadus #ühiskonnale

Kristo Väljako kaitseb doktoritööd „On the Morita equivalence of idempotent rings and monomorphisms of firm bimodules“